Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2009-01-22 19:32:50

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Cena archanioła

Mathias napisał:

mówię całkiem obiektywnie, 5000 $ i 3 klejnoty to za dużo, sami to w kółko powtarzacie

Ja na pewno tego nie powtarzam. Skoro jesteś obiektywny, to popatrz na cenę tytana. Chyba zgadzamy się, że jest on jednostką słabszą od archanioła, więc z jakiej racji ma kosztować więcej? W patchu cena archanioła została nareszcie zbalansowana w porównaniu do cen innych jednostek.

Mathias napisał:

Rzecz w tym, że zagłosować mógł każdy - a niekoniecznie wiedział, o co chodzi.

Błagam... Przecież Twoja teza jest zupełnie nieracjonalna, bo ktoś musiałby być ślepy, albo nie umieć czytać, żeby nie zrozumieć pytania w ankiecie. Każdy potrafi czytać i każdy zagłosował wg własnego uznania i nikogo nie możesz zmusić, żeby po raz setny powtarzał po innych to samo. Niektórzy nie lubią spamować i pisać jednozdaniowych postów, a przypominam, że każdy, kto chciałby argumentować musiałby powtarzać po innych - ktoś głosował na 5000, to powtarzałby po Tobie i stasku, ktoś głosował na 5000 i klejnoty, to musiałby powtarzać po mnie i Koraggu. Forum nie polega na robieniu bałaganu w ankietach. Każdy mógł zagłosować według własnej woli. Żeby nie być gołosłownym, to zapytam się - czy ludzie wrzucając głos do urny na wyborach, np. prezydenckich, muszą uzasadniać swoje zdanie? Ano właśnie...

Mathias napisał:

Myślę, że najrozsądniejsze byłoby zrobienie jeszcze jednej sondy, ale liczyłyby się tylko głosy tych osób, które przyznają się, na co zagłosowali(czyt. napisali posta w temacie). Jeśli większość będzie za wyższą ceną archa, to tak też będzie

Jak chcecie, to róbcie sondę, ale zapewniam, że jeśli cena z klejnotami znowu będzie miała większe poparcie, a Wy sobie znowu przekręcicie wyniki na swoją korzyść, to przysięgam, że zbojkotuję "Waszą" cenę, bo miała niższe poparcie. Mam wrażenie, że to nie będę tylko ja. Grajcie fair, bo zgadzam się z Drago co do jednego:

Drago napisał:

przekręcanie wyników uczciwej i publicznej ankiety można nazwać tylko w jeden sposób - oszustwo

Offline

 

#12 2009-01-22 21:17:12

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Cena archanioła

Salamander napisał:

zapewniam, że jeśli cena z klejnotami znowu będzie miała większe poparcie, a Wy sobie znowu przekręcicie wyniki na swoją korzyść, to przysięgam, że zbojkotuję "Waszą" cenę, bo miała niższe poparcie. Mam wrażenie, że to nie będę tylko ja

To masz dobre wrażenie. W sumie mogę się zgodzić na powtórną ankietę, z zastrzeżeniem, że będę uznawał tylko jej wyniki. Trzeciej ankiety nie uznam, nie uznam też wyników przekręconych. W tej ankiecie wygrała wersja z klejnotami, jeśli w następnej też tak będzie, to tym bardziej powinniśmy uznawać patch i cenę, którą wprowadził.

Ostatnio edytowany przez Drago (2009-01-22 21:18:40)

Offline

 

#13 2009-01-22 21:23:20

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Cena archanioła

No to proszę! Jest nowa ankieta. głosujcie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#14 2009-01-22 21:28:43

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Cena archanioła

Nie mogę pozostać obojętny wobec tej sprawy, wobec czego stanowczo popieram Salamandra i Drago. Salamander może przesadził z tymi wyborami prezydenckimi, ale bardziej bliski nam wszystkim przykład powinien przemówić - otóż, każdy z nas chodzi do jakiejś szkoły, a na początku roku wybierany jest samorząd klasowy. Nieistotne, czy głosowanie jest tajne, czy jawne, ale każdemu przysługuje jeden głos i nie wymaga się uzasadnienia, dlatego nie wyobrażam sobie wymuszania na kimś uzasadnienia tutaj. Ankieta jest z góry uczciwa, bowiem każdy ma dokładnie jeden głos i każdy decyduje na co zagłosuje. Sądzę też, że każdy na forum zrozumiał sens tematu, co nie jest rzeczą nadzwyczajną. Zgadzam się też z przedmówcami, że może być kolejna ankieta, jeśli i tym razem wygra cena z klejnotami, to taką powinniśmy uznawać.

Salamander napisał:

zbojkotuję "Waszą" cenę

Ja też, jeśli znowu będą jakieś próby przekrętów. Jest to nie fair i tyle.

Offline

 

#15 2009-01-22 21:34:30

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Cena archanioła

Ale co nie jest fair? - Ze ktos nigdy nie mial w swoich Heroesach ceny Archaniola - 5000$ i 3 klejnoty? I nie akceptuje wlasnie tej ceny? Ja nigdy nie zaakceptuje takiej ceny, gdyz nigdy osobiscie sie z taka nie spotkalem i zaakceptuje na tym forum taka cene tylko, jezeli taka decyzje podejmie Mathias.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#16 2009-01-22 21:37:35

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Cena archanioła

A ja nigdy nie zaakceptuję ceny, która jest narzucana po przekręconych ankietach. Nie fair jest właśnie próba zamiany wyników poprzedniej ankiety, całe szczęście, że powstała nowa ankieta i ona będzie ostatecznie decydowała, bez żadnych "ale".

Offline

 

#17 2009-01-22 22:04:49

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Cena archanioła

Ja już wspomniałem, mam na każdej płycie 5tys. i to raczej mi się nie zmieni. Looknąłem u siostry - 5tys. Nigdzie do tej pory nie widziałem tego patcha, więc zagłosowałem ponownie na wersję bez klejnotów

Offline

 

#18 2009-01-22 22:07:17

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Cena archanioła

No i ja tak samo i prawda jest taka, ze powinnismy akceptowac ta podstawowa cene
w Heroesach czyli 5000$, czyli bez zadnych Patchow/Patchy.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#19 2009-01-22 22:11:40

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Cena archanioła

Dobra, spokój! Jest nowa sonda i jej wynik będzie już niepodwarzalny!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#20 2009-01-24 20:18:58

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Cena archanioła

Widze ze admin pozapraszal paru kumpli z budy

Przeklęci oszuści... Niniejszym bojkotuję wyniki tej oszukanej ankiety, bo zapraszanie "kumpli z budy", którzy zarejestrowali się rok temu i od roku nie napisali żadnego posta jest nieuczciwe i godne nagany. Wzywam innych, aby także zbojkotowali wyniki tej pseudo-ankiety, chyba że te dwa głosy się nie będą liczyć.

Mathias: Obrażenie Administratora, oskarżenie go o oszustwo - UPOMNIENIE.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora