Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-01-21 19:38:11

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Cena archanioła

Na podstawie wyników TEJ ankiety, od tej pory uznajemy na forum cenę, która została wprowadzona przez patch, czyli 5000 złota + 3 klejnoty. W tamtej ankiecie od trzech dni nikt nic nie pisał, ani nikt nie głosował, więc postanowiłem uznać jej wyniki takimi, jakie są.

Ostatnio edytowany przez Koragg (2009-01-21 19:43:52)

Offline

 

#2 2009-01-21 21:41:57

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Cena archanioła

Yhym, ja mam tylko 5tys. i w piracie, i w Złotej Edycji, i w wydaniu z gazety "Gry"...
Ale po głosowaniu trzeba się stosować, więc ok...

Offline

 

#3 2009-01-21 22:00:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Cena archanioła

A ja się temu muszę sprzeciwić, bo wasze głosy nie były wcale uzasadnione. Tylko UZASADNIONE głosy się liczą, a ich było więcej. A więc obowiązuje cena 5k. $



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2009-01-21 22:20:02

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Cena archanioła

Co kogo obchodzi uzasadnienie? Nie zauważyłeś, że gdyby ktoś coś napisał, to musiałby powtarzać po nas? A może komuś spodobały się nasze argumenty i postanowił zagłosować na opcję z klejnotami? Naprawdę, pohamuj trochę swoją "miłość" (nie mam nic złego na myśli) do archanioła i spójrz nieco bardziej obiektywnie. Dodam jeszcze, że:

Koragg napisał:

Do wszystkich niemal gier wychodzą patche i zawsze uznawane są rozwiązania z najnowszego patcha.

Tak, jak Koragg napisał w tamtym temacie - zawsze gry są uznawane wg ostatniego patcha, a w innych grach patche zmieniają dużo więcej. Gra z patchem jest zaktualizowana i poprawiane są błędy, oraz ogólny bilans sił (to ostatnie w przypadku strategii, a taką jest HoMM). Patch poprawił bilans sił i nie mam zamiaru uznawać ceny sprzed poprawki balansu. Nie ma mowy.

Offline

 

#5 2009-01-21 22:26:50

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Cena archanioła

Co to w ogóle za wydziwianie? Ja bynajmniej uzasadniłem swój głos i aniołek powinien kosztować siano i klejnoty, tak chcieli userzy i tak powinno być. Salamander podał jak zwykle argumenty, po czym ja już nie mam w sumie nic do dodania . Ale zgadzam się z Nim, że nigdy nie uznam ceny bez klejnotów, bo przekręcanie wyników uczciwej i publicznej ankiety można nazwać tylko w jeden sposób - oszustwo. A na to się zgodzić nie mogę.

Offline

 

#6 2009-01-21 22:36:25

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Cena archanioła

Rzecz w tym, że zagłosować mógł każdy - a niekoniecznie wiedział, o co chodzi. Skoro nawet nie miał odwagi napisać ,,Tak, to ja zagłosowałem", to znaczy, że nie ma pojęcia o całej sprawie.
Postanowił zagłosować na w/w opcję, a nawet nie chciało mu się napisać posta? A może ktoś(podaję tylko przykład) poprosił kumpli, żeby się zarejestrowali i zagłosowali na korzystny dla siebie wariant? Zrozum, że trzeba wiedzieć, kto głosuje. Dlatego zawsze proszę, aby w przypadku sondy dodatkowo napisać posta.
Heh, co do miłości - mówię całkiem obiektywnie, 5000 $ i 3 klejnoty to za dużo, sami to w kółko powtarzacie. Dlatego cena bez klejnotów jest porównywalna z ceną innych jednostek omawianego poziomu. Po prostu cena, którą forsuję, jest (a u tych, co mają patcha była) rozsądna.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2009-01-21 22:38:30

 PlaceK

Obywatel

15546769
Skąd: ni stąd, ni z owąd :P
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 265
Miasto: Inferno/Nekro/Lochy
Kampania: SoD
Jednostka: ArcyDiabły/Smoki Cienia/C.Smok
Bohater: Random
Magia: Fire^^

Re: Cena archanioła

Moim skromnym zdaniem, powinno się wydawać tylko sałatę (5000) na jednostki 7 poziomu, ale jak widać jednostka jednostce nierówna   Byłaby to wtedy najbardziej odpowiednia cena (Jak dla mnie)


http://img216.imageshack.us/img216/9388/siggb4.png

http://i45.tinypic.com/2dvocg2.png

Offline

 

#8 2009-01-22 09:37:16

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Cena archanioła

No niby tak i wszystko OK, ale we wszystkich moich plytach Heroes 3 mam cene Archaniola - 5000 sztuk zlota. Ale jezeli ostatecznie Mathias uzna, zeby na tym forum uznawac cene Archaniola - 5000$ i 3 klejnoty, to oczywiscie uznam ta cene (choc nie jestem pewien, czy to rozsadne).


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#9 2009-01-22 11:02:15

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Cena archanioła

Ale właśnie o to chodzi, że ja chcę uznawać cenę 5000szt. zł, tak jak było cały czas.

Myślę, że najrozsądniejsze byłoby zrobienie jeszcze jednej sondy, ale liczyłyby się tylko głosy tych osób, które przyznają się, na co zagłosowali(czyt. napisali posta w temacie). Jeśli większość będzie za wyższą ceną archa, to tak też będzie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2009-01-22 13:21:04

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Cena archanioła

No i ja jestem za. Ja jeszcze sie z czyms takim wogole nie spotkalem, zeby Archaniol kosztowal 5000$ i 3 klejnoty.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora