Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-11-30 18:20:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Turniej[ZREALIZOWANY]

Wpadł mi do głowy pomysł zorganizowania forumowego turnieju multiplayer. Najpierw byłyby grupy, potem 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał. Dla zwycięzcy nie omieszkałbym tym razem czegoś zafundować (nic szczególnego, jakaś pamiątka). Wszystko jednak zależy od chętnych. Jeśli będzie mało zainteresowanych, w ogóle nie ma sensu czegoś takiego organizować. A więc pytam - kto byłby chętny do gry wieloosobowej. Mówcie szczerze, bo jak ktoś ma zamiar tylko się zapisać, a potem zaniedbywać mecze, to niech se daruje. Mimo wszystko zachęcam każdego, nawet tych, którzy nigdy nie grali multi (ja także jeszcze nie grałem ).
Przybliżę wam, na czym wszystko by polegało:
rozgrywki grupowe
Każdy zagrałby solo z każdym. Jedna grupa - 4 zawodników, ew. 3(jak będzie nie do pary). Oto punktacja:
wygrana: 3 punkty
remis(lub przerwana gra): 1 punkt
przegrana: 0 punktów
niewyjaśniona nieobecność: -1punkt

Dwóch graczy z grupy z największą liczbą punktów przechodzi dalej.

1/8, 1/4, 1/2 i 1/1 finału:
Losowo dobrani dwaj zawodnicy rywalizują ze sobą. Zasady proste: wygrywasz - przechodzisz dalej. Przegrywasz - odpadasz.

Mapy byłyby robione przeze mnie i ewentualnych pomocników. Na każdej byłyby ustawione zamki sędziego pojedynków - fortece z wybudowanymi wieżami strażniczymi, do których inni gracze nie mieliby dostępu. Sędzia będzie czuwał nad uczciwością gry.

Szczegóły jeszcze nieustalone. Piszcie, co o tym sądzicie!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2008-12-01 08:22:05

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Ja mógłbym zagrać, bo turniej nawet spoko.
Ale niestety mam tylko WoG'a, a nie wiem czy WoG'iem mógłbym grać.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#3 2008-12-01 14:53:45

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Musisz mieć też SoD, bo bez niego WoG by ci nie ruszył. W sumie to zawsze można coś wykombinować. Napisz mi na gg, jakoś rozwiążemy ten problem . Jest jeszcze jakaś osoba chętna?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2008-12-01 15:58:59

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Ja.
Po co tworzyć mapy od podstaw? Czy ma to sens? Nie prościej wybrać już istniejącą mapę lub skorzystać z automatycznego edytora?


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#5 2008-12-01 17:06:51

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Może masz rację. W każdym razie najpierw muszę wiedzieć, kto jeszcze weźmie udział.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2008-12-01 17:25:41

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Moze, ja . A miasto jakim bysmy mieli grac, bysmy losowali.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#7 2008-12-01 17:57:41

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

A może każdy powinien sobie sam wybrać, ale przy nim już zostać do końca rozgrywek? To taka moja propozycja. Ale wszystko się jeszcze ustali.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2008-12-03 17:13:24

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Ja moge zagrac proponuje random ballance PC2 M bez podziemi 130%, bez wody, sredni/silni przeciwnicy i teraz zasady jako ze nie gracie w ligach itp. szanuje wasza decyzje ale chcialbym chociaz kilka najwazniejszych zasad:

- bez dyplomacji (żadnego przyłanczania stworzeń nawet jak sie dyplo nie ma)
- bez kartografa,domku na wzgórzu
- najwazniejsza bez nekropolii chodzi głównie o samą nekromacje bo to za duzy +
- nie atakujemy w 1 dzien tzn. czerwony nie moze zaatakowac niebieskiego swieza wykupiona armia na zamek/boha gdy u niebieskiego jest jeszcze stary dzien mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi

To te najwazniejsze z reszta moge sie zgodzic pasuja wam takie warunki aha i jeszcze jedno

restart mapy jest gdy:
- nie mamy dojscia do kop kam/drewna lub chroni go horda centków/gremlinow na upie, sporo strzelcow 2-3 lvl
- a gdy bedziemy grac na random ballance pc 2 to gdy przejscie do 2 zamku jest zablokowane

Prawo do restartu trzeba zglosic do 7 dnia

Opisze wam na czym polega random ballance pc 2

- niedaleko głownego zamku jest 2 chroniony przez potwora nierozbudowany tej samej rasy
- wszędzie jest goła ziemia (bez premii do punktów ruchu) a neutralnym terenem jest pustynia której chroni silny potwór a na niej znajdują sie skarby, artefakty,puszki pandory
- w puszkach pandory sa albo doświadczenie najczesciej 5k expa albo jakies stwory które mozna przylaczyc do armii
- do przeciwnika przechodzimy pustynia lub portalem chronionym przez silnego potwora
- na mapie jest sporo banków tzn. krypt,meduza bank itp. byśmy mieli złoto

Teraz opisze pliki na jakich chce grać:

nazw nie pamietam ale jeden z nich poprawia szybkosc gry to chyba oczywiste ze warto go miec, inny modyfikuje banki tzn. w gryfin conservatory dostajemy zloto/zasoby i artefakt zamiast aniołów (jest to za duzy + zwłaszcza jak gra ie zamkiem) i w "wywern" dostajemy zloto, zasoby zamist wywern.

To tyle napiszcie co wam odpowiada a co nie


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#9 2008-12-04 14:29:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]

Majer napisał:

Ja moge zagrac proponuje random ballance PC2 M bez podziemi 130%, bez wody, sredni/silni przeciwnicy i teraz zasady jako ze nie gracie w ligach itp. szanuje wasza decyzje ale chcialbym chociaz kilka najwazniejszych zasad:

- bez dyplomacji (żadnego przyłanczania stworzeń nawet jak sie dyplo nie ma)
- bez kartografa,domku na wzgórzu
- najwazniejsza bez nekropolii chodzi głównie o samą nekromacje bo to za duzy +
- nie atakujemy w 1 dzien tzn. czerwony nie moze zaatakowac niebieskiego swieza wykupiona armia na zamek/boha gdy u niebieskiego jest jeszcze stary dzien mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi

Popieram .

Majer napisał:

To te najwazniejsze z reszta moge sie zgodzic pasuja wam takie warunki aha i jeszcze jedno

restart mapy jest gdy:
- nie mamy dojscia do kop kam/drewna lub chroni go horda centków/gremlinow na upie, sporo strzelcow 2-3 lvl
- a gdy bedziemy grac na random ballance pc 2 to gdy przejscie do 2 zamku jest zablokowane

Może być .

Prawo do restartu trzeba zglosic do 7 dnia

Opisze wam na czym polega random ballance pc 2

- niedaleko głownego zamku jest 2 chroniony przez potwora nierozbudowany tej samej rasy
- wszędzie jest goła ziemia (bez premii do punktów ruchu) a neutralnym terenem jest pustynia której chroni silny potwór a na niej znajdują sie skarby, artefakty,puszki pandory
- w puszkach pandory sa albo doświadczenie najczesciej 5k expa albo jakies stwory które mozna przylaczyc do armii
- do przeciwnika przechodzimy pustynia lub portalem chronionym przez silnego potwora
- na mapie jest sporo banków tzn. krypt,meduza bank itp. byśmy mieli złoto

spox, będziemy grali na random ballance, bo wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem.

Teraz opisze pliki na jakich chce grać:

nazw nie pamietam ale jeden z nich poprawia szybkosc gry to chyba oczywiste ze warto go miec, inny modyfikuje banki tzn. w gryfin conservatory dostajemy zloto/zasoby i artefakt zamiast aniołów (jest to za duzy + zwłaszcza jak gra ie zamkiem) i w "wywern" dostajemy zloto, zasoby zamist wywern.

To tyle napiszcie co wam odpowiada a co nie

Może być. Gdzie można je pobrać(link)?


Ogólem uważam, że Majer odwalił kawał dobrej roboty, a nam pozostaje tylko wcielić to w życie w czasie gry. Czekam na wasze opinie i zgłoszenia.




A, jeszcze jedno: mój brat chce zagrać . Ma 7 lat, a już jest świetny . A więc zapisuję go.
Oto obecna lista chętnych:
Mathias
Macielug
Nerevan
stasek93
Majer
Kamil

Jeszcze brakuje nam dwóch uczestników i stworzymy 2 grupy po 4 osoby. Wtedy już będzie można grać.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2008-12-04 15:18:11

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Turniej[ZREALIZOWANY]


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora