Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-10-27 15:35:55

salaboss

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 4

Poszukuje taktyki

Hej mam taki problem. Grałem ostanio z koleżką, typowa jego zagrywka - on twierdzą (zamek magów) ja bastion. W finale, miałem więcej zamków, więcej woja, więcej kasy i wszystkiego więcej !!! a jednak dostaje !!! Na czym polega problem - jeżeli mapa jest z przeszkodami mój koleżka używa tego czaru który pozwala mu się przenosić po mapie, jako mag ma kupe many i może to zrobić 3 razy. Ja więc nie mam go szans złapać, więc on zabiera mi zamki, ja te zamki musze odbijać walcząc ze swoimi stworami z moich zamków trace czas a przede wszystkim dostawy świerzego wojska o złocie nie mówiąc. Na prostych mapach czasami udaje mi się wygrać barbarzyńcami o ile mapa jest mała i szybko uda się do gościa dotrzec. Druga sprawa : co z łańcuchem piorunów, magowie zawsze mają dużo many i dużą siłe magii więc zanim do niego dotre gośc jest wstanie uszczuplić moją armie o 10%, czym więc zagrać żeby to wygaći jak taktyka ?? Czasmi pomaga ten naszyjnik przeciwstawienie przeciw piorunom ale co jeżeli nie ma go na mapie ? Dodam że gram już kilka lat w heroes i raczej woja nie trwonie, potrafie o ile to możliwe wygrać.

Offline

 

#2 2008-10-27 18:10:33

salaboss

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 4

Re: Poszukuje taktyki

No jak gra c  zeby wygrać o to chodzi. Goscciągle skaczepo mapie i jak temu zapobiec jaką strategią sie znaczy ...

Offline

 

#3 2008-10-27 18:58:35

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Poszukuje taktyki

Twierdza zamkiem magów?!
Jak grać żeby wygrać? Trzeba umieć grać. Zamieściłam już taktykę (moją) jak nie zbankrutować, to najważniejsze. To że on ma dużo many, co ja mam zrobić? Nie da się temu zapobiec, grasz z kolegą, on tak jak i ty stara się wygrać. Trzeba go dobić swoimi siłami.


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#4 2008-10-27 22:55:29

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Poszukuje taktyki

No wlasnie, ja tez czegos nie rozumiem, Twierdza nie jest przeciez miastem magow, a jej czary sa jednymi z najslabszych w grze.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#5 2008-10-28 12:59:57

salaboss

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 4

Re: Poszukuje taktyki

sorry za głupote oczywiście chodzi za fortece ...

Offline

 

#6 2008-10-28 13:41:16

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Poszukuje taktyki

mam pytanko co do tego :
czy ostateczne starcie to wielka wielka bitwa ? może mógłbym ci coś poradzić


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#7 2008-10-28 15:27:38

salaboss

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 4

Re: Poszukuje taktyki

kiedys zawsze dochodzi do ostatniej bitwy, najgorsze jednak jest to zze w grze ja szybciej sie rozwijam a pote ta "partyzanktka" gosc mnie oslabia w konceowej bitwie to wiadomo - lancuch piorunow na maxa - ale pisze co mozna zrobic  z magami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora