Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-06-14 20:47:38

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Ogólnie

Grę w Polsce najpierw wydało Mirage, później część IM Group (Cenega Poland) w pełnej lokalizacji, a potem CD Projekt w wersji kinowej. Gra doczekała się dwóch oficjalnych dodatków: Armageddon's Blade i The Shadow of Death. W pierwszym z nich oprócz nowych kampanii, znalazło się także nowe miasto, nowe jednostki neutralne, dwa nowe artefakty, wbudowany w grę edytor map losowych, nowi bohaterowie i kilka innych, drobnych udogodnień. W The Shadow of Death oprócz powyższych (z wyjątkiem samego miasta żywiołów) i kolejnego zestawu nowych kampanii i scenariuszy gracze dostali także nowe składane artefakty, nowe rodzaje terenów, nowych bohaterów i nieco drobnych zmian w stosunku do pierwotnej gry (np. "rażące fosy"). Ukazała się również modyfikacja In the Wake of Gods - wprowadza ona liczne zmiany do gry, takie jak własny język skryptów, możliwość burzenia miast, dowódcy bohaterów, doświadczenie jednostek, wiele nowych potworów (w tym jednostki ósmego poziomu), nowe artefakty, lokacje, dekoracje, zasoby i inne. Ogromna większość z tych zmian jest dla gracza całkowicie opcjonalna.

W polskiej wersji Heroes of Might and Magic III niektóre nazwy jednostek zostały zapożyczone z Władcy Pierścieni (np. Drzewiec, Ent, Uruk).


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#2 2013-01-19 09:20:00

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Ogólnie

Paul Anthony Romero i Rob King. Wielcy i wybitni wirtuozi Might and Magic. Ich utwory zachwycają graczy. Lecz wydarzyło się coś strasznego. Obaj NIE ZAJMUJĄ SIĘ JUŻ TWORZENIEM MUZYKI DO HEROESÓW! Działanlość tych muzyków się już skończyła podczas prac nad pierwszym DLC do Heroes VI. Ani jeden utwór tych miłych panów(obu mam znajomych na facebooku) nie znalazł się w pierwszym i drugim DLC , a także pierwszym dodatku ,,Shades of Darkess''. Już w Heroesie VI mieli ograniczone pole manewru. Tworzyli jedynie remiksy utworów z poprzednich gier i udzielali na nie licencji. Teraz z kompozytorów wybija się Janson Graves. Lecz nie jest to samo. Jeśli komuś zepsułem humor to przepraszam,ale wszyscy fani M&M powinni o tym wiedzieć.

Link do Q&A: http://heroescommunity.com/viewthread.p … genumber=3
     Bardzo szkoda, lubię sobie posłuchać ich soundtracków,jednak teraz Ubisoft przesadził. Spowodował upadek Black Hole i teraz to.

Ostatnio edytowany przez 98HeroFan (2013-01-19 09:20:35)

Offline

 

#3 2013-01-19 14:27:56

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ogólnie

Rozbraja mnie, że na HC połowa ludzi udziela się z Polski, a nawet nie odwdzięczyli się polskojęzycznym działem .

A do tematu. Niestety, wirtuozi poszli w odstawkę, jak prawie wszyscy, którzy mieli styczność z grą. Roszady personalne to częsty zabieg w dużych firmach. To przykre, ze względu na to, że ci dwaj panowie stworzyli coś niepowtarzalnego i nie do zastąpienia.


HeroFanie, co powiesz na dołączenie do "elitarnej" grupy Herosi Antagarichu na rzeczonym FB? Jest tam sporo ludzi z naszego forum.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2013-01-19 15:52:12

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Ogólnie

offtop:

Chodzi o to ,czy dam like waszej stronie na fabebooku? Bo jeśli tak to już dawno dałem.

koniec offtopu:

Bez Paula i Roba Heroes nie oczaruję już nas tak bardzo swoją muzyką. Przeważnie ich muzyka była delikatna z dobrym gustem.

Ostatnio edytowany przez 98HeroFan (2013-01-19 15:53:14)

Offline

 

#5 2013-01-19 15:57:37

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ogólnie

http://www.facebook.com/groups/245463725576677/ - o to mi chodzi

Muzyka z HoM&M przemawiała nawet do wielu niechętnych wobec klasyki. Bardzo szkoda, że Ubisoft na siłę tłamsi wszystko, co związane z 3DO.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2013-01-19 20:01:22

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Ogólnie

Kasa musi być natrzepana i wszystkie decyzje są podporządkowane właśnie temu. Szkoda patrzeć jak kolejna seria, szczególnie z takim rodowodem idzie na dno.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#7 2013-01-19 20:15:56

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Ogólnie

offtop: Już dołączyłem do tej grupy. Łatwo będzie mnie rozszyfrować

Może Ubisoft kiedyś przywróci muzyków do pracy. Ich utwory są boskie. Sam je często wykorzystywałem w szkolnych prezentacjach i konkursach. Ciekawe co było przyczyną takiego postępowania. Aby upamiętnić tą dwójkę(na najbliższą chwilę Paula Romero) daję link do jego koncertu na Fanday-u w Budapeszcie.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=VJAfIpAzaPE
Tak odnośnie moich pomysłów(pewnie was głowa od nich boli) a ,może by tak na stronie umieścić ich muzykę,aby np. wczuć się w klimat i czytając posty. Jak by wam brakowało utworów do mogę dać z DLC.

Offline

 

#8 2013-01-19 21:52:06

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ogólnie

Muzykę mam i będzie ona zamieszczona na forum, tylko w drugiej kolejności. Na razie skupiamy się na skompletowaniu treści.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-03-14 16:16:06

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Ogólnie

Osobiście nie lubię zakładać nowych tematów. Mathias prosiłeś mnie kiedyś o temat na temat newsów. Szukałem adekwatnego. Z możliwych ,które istnieją to raczej ten. Tutaj będę pisał o pojawieniu się newsów. Mam też pewien kłopot. Otóż nie wiem czy mam tylko pisać na temat świata Might and Magic. Chodzi tu o przypływ informacji np. od Ubiosftu. Warto też wspominać o ciekawszych modyfikacjach. Niektóre wortale piszą też tam o zmianach czy konkursach. Też mam tak robić? Wcześniej nikt tego ze mną nie uzgadniał. Dlatego nie jestem pewien.

Offline

 

#10 2013-03-14 18:23:39

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Ogólnie

Tak gra to dzielo sztuki a muzyka jest jego czescia . Moze by jakies podforum zalozyc poswiecone artyzmowi herosow !? Bo warto pamietac takze o kompozytorach !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora