Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2017-04-16 03:08:24

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy użytkownicy,

Z okazji świąt Wielkiej Nocy chciałbym Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze. Radości, ciepła, pokoju i zdrowia, a z takich bardziej forumowych spraw - jak najwięcej ciekawych gier do ogrania w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że po świętach spotkamy się wypoczęci i pełni energii.

Jest też okazja na drobne podsumowanie. Część obchodów rocznicowych zorganizowana na portalu e-Gildia Graczy w ostatnich tygodniach odniosła sukces. Ruch na portalu zwiększył się (obecnie rośnie regularnie), zainteresowanie artykułami wzrosło. Przy okazji odświeżyliśmy zaśniedziały fanpejdż. Przy okazji mogę powiedzieć, że de facto wszczepiliśmy już najważniejsze elementy Kronik Heroes w strukturę portalu za sprawą osobnego menu "Heroes". Mamy tam część pierwszą, drugą, czwartą oraz trochę trzeciej. Jeśli chodzi o "spadek" po Kronikach, to zostało jeszcze sporo materiałów powiązanych z King's Bounty, Heroes 6 i chyba troszkę o piątce. Są to jednak w większości newsy i galerie, które trzeba poskładać w całość. Z tym nie ma pośpiechu, nie będziemy przecież ciągle żyli herosami.

Jeśli zaś chodzi o naszą drogą trójkę oraz rocznicowe sprawy, to wciąż pracuję nad obiecaną mapą kampanii Tajemnice Antagarichu oraz nowym wydaniem Świata Heroes. Potrwa to jeszcze parę dni. Nie chcę odwalić fuszery, sami rozumiecie.

A póki co - Wesołego Alleluja i do przodu!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2017-04-16 22:02:27

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Najwazniejsze Swieto! Zmartwychwstanie i zbawienie. Nie ma wazniejszych rzeczy. Zatem radosci i dobra zycze :-)

Offline

 

#3 2018-03-13 10:29:19

agatka12

Przybysz

Zarejestrowany: 2018-03-13
Posty: 1

Re: Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Oj ja też Wam życzę:
Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt!

Offline

 

#4 2018-03-17 12:58:03

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Spokojnie, właściwy temat wielkanocny na rok 2018 jeszcze powstanie . Forum nie jest w zbyt dobrej kondycji, ale o takie sprawy postaram się zadbać.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora