Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-03-24 14:53:22

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Kozacy/ American Concuest

Czy ktoś z was gra w  takie gry jak kozacy sztuka wojny, Kozacy 2  lub American Concuest.


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 

#2 2016-03-24 17:40:47

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Kozacy/ American Concuest

Dzięki antologii znienawidziłem niebieskich graczy.^^ Uwielbiam grać na wyspach a ci zawsze przemkną niepostrzeżeni na minimapie.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#3 2016-03-24 18:27:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kozacy/ American Concuest

Trochę grałem a American Conquest, przyjemna gra, ale chyba trochę niezbalansowane SI.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2016-03-24 21:02:19

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Re: Kozacy/ American Concuest

Masz rację w American trudno się gra w wolnej  grze. Za to Kozacy to klasyka dość dobrze w to gram. Kozacy 2 też są spoko zwłaszcza bitwa o Europę.


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 

#5 2016-03-24 21:25:15

 Kamilo67

Obywatel

Skąd: Gdzieś w odległych krainach
Zarejestrowany: 2015-08-15
Posty: 111
Miasto: KamiloLand
Kampania: TYLKO ŁATWE
Jednostka: Kamilos
Bohater: Kamilo :)
Magia: Słowa

Re: Kozacy/ American Concuest

Grałem trochę w American Conquest. Przeszedłem jedynie samouczek z Kolumbem i 2 misje z Pizarro. Podoba mi się to ładnie omówienie historii kolonizacji, ilość dostępnych nacji (chociaż tylko Hiszpanami grałem), możliwość zabicia kilkoma rycerzykami sporo dzikusów, technologie w budynkach (chociaż też jeszcze dużo nie odkryłem pewnie po tych paru misjach), chodzenie księdzem i kupowanie różnych rzeczy w drugim końcu mapy, a później po jakimś czasie statek przypływa z setką wojska, co z powodu braku miejsca, wije się jak tasiemiec później :-).

Na uwagę zasługuje również możliwość obrony budynków. Nawet wchodząc jednym chłopem do chatki można wybić dużo, ale też łatwo odbić taki budynek po prostu wchodząc do niego . No, i można z niego częściowo korzystać, bez burzenia go.

Jedynie ciężko się gra w to za pierwszym razem. Mapy są ogromne, to też po tutorialowej kampanii szykowało się na mnie sporo woja na początku w Pizzarze. Jakby wszystko było w mniejszych ilościach, pewnie dałoby się to łatwiej ogarnąć.


"Zapraszam na Morenkę!" - Pietrek "Archon" Kogucik do Adasia, 2k16

http://tinyurl.com/y9dt3lw4 http://tinyurl.com/y8b5grtf

Offline

 

#6 2016-03-25 07:52:50

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Re: Kozacy/ American Concuest

A jakimi nacjami lubicie grać? bo ja takimi:
AC - Aztekowie i Hiszpanie.
K2 - Egipt i Francja.
K SW - większość nacji. Ukraina jest mocna ale nie umiem nią grać. Za to Rosję uważam za najsłabszą w grze. Tym się nie da grać. Co z tego że piechota jest mocna jak nie ma szybkiej jazdy ani rozbudowy.


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 

#7 2016-03-25 12:36:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Kozacy/ American Concuest

Z przykrością muszę przyznać, że dotąd nie grałem w Kozaków. To kolejny tytuł, który wpiszę na swoją listę growych zaległości. Co do AC najlepiej gra mi się Hiszpanami.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2016-03-25 15:02:22

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Kozacy/ American Concuest

Ukrainą potrzeba sporo w kopalnie inwestować i ustawiać na nieskończona produkcję chłopów, ale gdy dojdzie co do czego, to nikt nie ma szans z masą serdiuków i podjazdami siczowych, tak też jest to moja ulubiona nacja. Swoją drogą, wie ktoś może, czy nie ma gdzieś działającej pod win10 wersji do pobrania? Mam co prawda gdzieś płytę, a jest też zainstalowana na starym kompie, ale leniwy jestem i nie chce mi się szukać przez te kilka dni, jak się do domu udało wrócić.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#9 2016-03-25 17:35:42

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Kozacy/ American Concuest

Ukraina mimo braku XVIII wieku pozostaje bardzo silną, miała bodajże lepszą produkcję żywności. Dodatkowo hetmani są bardzo potężni, a serdiukowie po ulepszeniach są niesamowitą piechotą.

Rosjanie mają swoje zalety, bo ich pikinierzy są silniejsi od standardowych europejskich stąd rushe bywały dość zabójcze.

Polacy z kolei posiadają bardzo szybko rekrutujących się pikinierów i husarię. Są silni przez całą grę, choć sami husarze chyba zaczynali mieć problemy z bardziej zaawansowanymi jednostkami z XVIII wieku, ale już nie pamiętam.

Francuzi mieli tych wspaniałych konnych królewskich muszkieterów, produkcja trwała wieki, ale dawali ładne salwy gdy stawali na czele dragonów.

Austria miała tych fajnych Chorwatów, którzy w sumie byli kozakami siczowymi (szybcy i idealni do zabijania strzelców oraz artylerii wroga)

Osobiście nie lubiłem islamskich armii, one chyba były bardziej typu spamowania tanich jednostek, część z nich dało się najmować jako najemników i szału nie robili stąd moja opinia.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#10 2016-03-25 20:44:49

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Re: Kozacy/ American Concuest

Rosjanie są wolni. Ja zawsze stawiam na mobilność armii. Polska się do tego idealnie nadaje. Zrobisz husarii dragonów trochę lisów i armaty to jeśli dobrze poprowadzisz bitwę wygrasz. Ja osobiście uważam że dużo hetmanów robią sami noobowie. Rozumiem jednego tradycyjnie ale nie całe oddziały. Turcja i Algieria to kraje w których w 10 min można zrobić kilkusetną armie. To też lubię robić chociaż  ruchy takiej armii są wolne.


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora