Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-01-01 15:16:32

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Szczęśliwego Nowego Roku!

Drodzy Herosi! Na nadchodzący 2016. rok składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, oby zapisał się on pozytywnie w kartach waszej historii!

Rok 2015 dla forum trudno zaliczyć do udanych. Kolejny daje pewną nadzieję na poprawę sytuacji, ale chyba nie ma w tej chwili sensu wyrokować. Wszystko wyjdzie w praniu, natomiast postaram się ze swojej strony, aby 2016. był rokiem wytężonej pracy nad różnymi projektami dawnymi, jak również nowymi inicjatywami. Innymi słowy - oby było lepiej!

Dziękuję wszystkim, którzy wciąż nasze forum odwiedzają, od czasu do czasu przynajmniej się wypowiadając. Wasza obecność daje mi chęci do dalszego prowadzenia forum przez te wszystkie lata, niezależnie od poziomu aktywności, który bywa wyższy i niższy.

Raz jeszcze szczęśliwego Nowego Roku!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2016-01-01 18:53:14

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Szczęśliwego Nowego Roku!

Kolejne zyczenia. Oczywiscie wszystkiego najlepszego wszystkim :-) Oczywiscie bedzie lepiej. Nie ma sie co przejmowac okresowymi spadkami aktywnosci. Nie bedziemy sie przeciez zmuszac. Najfajniej jest spontanicznie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora