Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wielkanoc, Turniej Aren, nowe skrypty i projekt ,,Odświeżenie"

#1 2015-04-04 16:29:09

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Wielkanoc, Turniej Aren, nowe skrypty i projekt ,,Odświeżenie"

Witam wszystkich w przeddzień święta Wielkiej Nocy. Chciałbym życzyć na ten czas wszystkim w imieniu Władz Królestwa wszystkiego, co najlepsze, a przede wszystkim spokoju i zdrowia, rodzinnej atmosfery, smacznego jajka, no i oczywiście mokrego Dyngusa . Wielkanoc w tradycji polskiej jest obchodzone z nie mniejszą pompą od Bożego Narodzenia (a przynajmniej było, dopóki nie dotarł do nas z Zachodu Mikołaj z coca-coli, ale nie o tym dziś mowa ;p), stąd też mam nadzieję, że każdy z tych świąt coś fajnego wyniesie. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Dzisiaj oficjalnie startuje Trzeci Świąteczny MiniTurniej Aren Heroes III. Jego przygotowaniem i przeprowadzaniem zajmuje się Xeno. Jak zwykle walki rozgrywać się będą w gronie kameralnym, a zwycięzcę wyłoni system quasi-ligowy (każdy gra z każdym). Do boju, Herosi!

Dzisiaj wgrałem dwa nowe skrypty, które myślę, że okażą się przydatne i zaraz upiększą forum. Pierwszy z nich to wyświetlające się na stronie głównej forum pod ChatBoxem (a dokładnie tutaj) NAJNOWSZE POSTY. Ten skromny box będzie zawierał zawsze 30 najnowszych odnośników do wiadomości napisanych w ciągu 24 godzin. Niestety, jego mankamentem jest brak polskich znaków, jeżeli pojawi się możliwość poprawienia tej drobnej usterki, na pewno z niej skorzystam. Drugi natomiast to avatary użytkownika, który napisał ostatni post w danym dziale widoczne na stronie głównej (efekt bardziej wizualny, choć ten może okazać się przydatny). Gdyby były jakieś problemy z nowymi skryptami, prosiłbym o ich zgłoszenie.

Ostatnia kwestia to rozpoczęcie Projektu ,,Odświeżenie". Tak jak ustaliliśmy podczas obchodów rocznicowych, zaczynam stopniowo tworzyć nowe tematy dotyczące dawnych dyskusji. Pojedynki miast zostały ponadto ujęte w serii specjalnej o nazwie Epickie Bitwy. Gorąco zachęcam do wymiany myśli, poglądów na dane tematy oraz kreatywnych wypowiedzi.


To na razie tyle. Widzimy się po świętach. Do zobaczenia i Alleluja!


AKTUALIZACJA: Właśnie dodałem jeszcze jeden drobny dodatek - od teraz w Chatboxie będziemy otrzymywali na bieżąco informację, ile znaków nam pozostało do wykorzystania w wiadomości (limit to 1000). Z autopsji wiem, że czasem się to okazuje pomocne . PONADTO usunąłem pewien uciążliwy bug, polegający na przekierowywaniu po odświeżeniu strony do Chatboxa.


AKTUALIZACJA2: Ostatnia modyfikacja na dziś - wprowadziłem możliwość ukrywania kategorii za pomocą przycisków +/- (wygląda to tak: http://scr.hu/37cz/wvnay). Co więcej - nasze ustawienia zapisują się pomiędzy wizytami (dopóki nie wyczyścimy cookies), zatem w celu uproszczenia forum możemy sobie np. wyłączyć archiwa czy wiadomość powitalną .

Ostatnio edytowany przez Mathias (2015-04-04 20:51:19)



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wielkanoc, Turniej Aren, nowe skrypty i projekt ,,Odświeżenie"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora