Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2015-04-02 17:53:41

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualizacja Komnaty Pamięci i kilka drobiazgów

Projekt odnowy forum zacząłem od aktualizacji Komnaty Pamięci - znalazły się w niej newsy z 2013, 2014 i pierwsza wiadomość z roku 2015. Ponadto pojawiła się uzupełniona HISTORIA FORUM. Zapraszam do czytania: http://www.herosy3.pun.pl/page.php?id=248 !

Ponadto usunąłem drobny bug, który pojawił się w emotikonach (klikalna spacja pomiędzy emotami, bardzo nieestetyczna), do tego wyciąłem wygasłe buźki.

Parę dni temu skasowałem odnośnik do konta TA na Twitterze - ze względu na to, że tamten serwis nie ma praktycznie dla naszej społeczności niczego do zaoferowania. Samo konto zostało, ale nie będzie rozwijane. Wstawiłem także w górnej belce nowy odnośnik do kanału FB naszego forum - zapraszam na niego (https://www.facebook.com/TajemniceAntagarichu).

Trzeci drobiazg to kasacja grupy V.I.P., reliktowego organu, który nie miał żadnego znaczenia dla forum, ale posiadał swoją własną rangę i kolor, co kłóciło się nieco z hierarchią TA i zasadami na forum.

Miałem w planach także aktualizację Hali Sław, jednak z racji tego, że przez ostatni rok niewiele się działo, kolejność pozostała praktycznie niezmieniona. W związku z tym wstrzymuję się z tym na razie do czasu, aż trochę się pozmienia.

Co się zaś tyczy Sali Tronowej - pojawił się pewien bug, polegający na tym, że pod kodami grafik reklamowych wyświetlają się emotikony gotowe do wklejenia. Nie jest to nic uciążliwego, znam już przyczynę tego mankamentu, niestety nie znalazłem jeszcze sposobu na ominięcie tej drobnej usterki.



Zapraszam także do zapisywania się do Świątecznego Turnieju Aren Heroes 3! Chciałby w tym miejscu zauważyć pewną nieścisłość (u niektórych pojawiły się z tego tytułu wątpliwości) - nie gramy na Heroes 3 HD (wydanym w tym roku przez Ubisoft), tylko na HD Modzie, czyli fanowskiej modyfikacji, która bardzo ułatwia życie i umożliwia grę w lepszej jakości, a ponadto eliminuje problem niekompatybilności Heroes 3 z Windows 8.1 (u niektórych, m. in. u mnie, taki problem się pojawił i zniknął po instalacji HD Moda). Dlatego też jeśli ktoś się przestraszył, że musiałby wydać 50zł na zagranie z nami w hirki/ściągnąć pirata z internetu, to go uspokajam, że nic takiego nie wchodzi w grę . Zachęcam zatem do udziału raz jeszcze, zapisy zamykają się za dwa dni, więc wciąż jest jeszcze szansa, żeby dołączyć do zabawy .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora