Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2014-10-01 20:36:44

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Nowy rok akademicki ;)

Witajcie, dawno się nie udzielałem ani nie aktualizowałem strony. Zapewne w najbliższym czasie to się zmieni, bo paradoksalnie im więcej mam na głowie, tym bardziej mi się chce . W tym roku pozwoliłem sobie na małą prywatę i zamiast ogłoszenia 1. września - jak to miało miejsce w poprzednich latach w związku z rozpoczęciem roku szkolnego - postanowiłem napisać miesiąc później. Można powiedzieć, że forum starzeje się razem ze mną, w końcu prowadzę je już ładnych parę lat, a w tym roku rozpoczynam studia, zatem to 1. października obrałem tym razem za pretekst do napisania paru słów.

Tym wszystkim, którzy właśnie ruszają do nauki, jak i tym, którzy edukują się od bitego miesiąca, życzę serdecznie powodzenia. Zapraszam też do odwiedzania forum i pisania w działach. Może na jesień troszkę się ożywi, bo chociaż z jednej strony będzie mniej czasu z powodu nauki, ale z drugiej więcej okazji do zajrzenia w świat internetowy .

Ostatni rok był dla mnie osobiście wyjątkowo ciężki, wiele nieprzewidzianych zdarzeń znacznie skomplikowało mi prace nad stronkami. Na szczęście już wszystko powoli wraca do normy (wybaczcie te blogerskie wstawki, ale myślę, że należy się Wam parę słów wyjaśnienia), więc myślę, że i na forum trochę popiszę i porobię. Ostatnimi czasy niestety zawiedli nas twórcy Heroes Online, zapowiadającej się na godnego kontynuatora sagi w przeglądarce poprzez feralny patch, czyniący z gry kolejną maszynkę do zarabiania. Nadzieję na dawną świetność hirołsów daje zapowiedź Heroes VII, która ma nawiązywać w niektórych aspektach do starych, sprawdzonych wzorców. Jak to wyjdzie, zobaczymy. Ogólnie można powiedzieć, że czas płynie, a kolejne części mniej lub bardziej rozczarowują. To moje osobiste zdanie. Dlatego też za bardzo nie ma o czym dyskutować, jeśli chodzi o grę, a klasyczne debaty już się wyczerpały w dużej mierze.

W każdym razie pozdrawiam wszystkich i do następnego newsa .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2014-10-05 14:45:25

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Nowy rok akademicki ;)

Brakuje mi czasów gdy porównywało się miasta poziomami jednostek, a na zakończenie każdego postu pisałem "dziękuję za uwagę" bo byłem lamusem forumowym i siliłem się na dobre maniery.

Jak komuś brakuje Heroes Online to najlepiej niech pogra w trójkę i gitara. Trójka nigdy nie zawodzi. Ja osobiście odświeżę sobie Warlords Battlecry.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#3 2014-10-14 22:21:38

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Nowy rok akademicki ;)

Tak pozdrawiamy studentow . Dobrze wykorzystujcie czas studiow niekoniecznie tylko na zakuwanie ale na rozwoj swoich talentow !

Offline

 

#4 2014-10-15 15:11:49

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Nowy rok akademicki ;)

np. trenowanie wytrzymałości na etanol.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#5 2014-10-15 22:00:40

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Nowy rok akademicki ;)

Akurat nie takich . Np. sa biblioteki uniwersyteckie z niedostepnymi gdzie indziej zbiorami . Ktore wypozyczaja studentom a innym nie bardzo ... Mozna skorzystac .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora