Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2014-05-31 15:14:38

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Wlasciwie to juz zrobilem kompletna reanimacje gry . Nazwe ja :

Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Zgodnie z tym co mowilem zrobilem dla siebie przebudowe Heroes IV aby gladko sie gralo . Zmiany sa olbrzymie oczywiscie bez nowej grafiki jednostek i tym podobnych . Ale co sie dalo ostro zmienilem . Mimo ze nie spodziewam sie tlumu chetnych pytam postaram sie udostepnic jesli ktos jest zainteresowany . Ja testuje obecnie . Tylko w jakiej formie to przeslac bo informatykiem nie jestem i nie zrobie pakietu instalacyjnego ?

Offline

 

#2 2014-05-31 22:30:22

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

O o o. Wygląda to na rewolucyjną modyfikację. Sam jestem bardzo ciekaw. Pamiętam Eqalibru... i taką jedną paczkę podmieniającą Nekropolis na 100 procentowe miasto nieumarłych. Możesz więcej opowiedzieć o projekcie? Chętnie się zapoznam. Jakieś dwa lata temu planowałem w czwórce przywrócić ,,normalny'' przyrost, segregację stworków i poziomy. Z całą pewnością może to być urzeczywistnienie moich dawnych marzeń - czekamy

Offline

 

#3 2014-06-01 12:48:10

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Ciesze sie ze ktos sie interesuje . I to tak szybko .
Wyrzucilem lipne umiejetnosci i dalem dobre . Np. zamiast berserkera dalem im pierwszy atak . Teraz mozna nimi sterowac .
Wkleilem megasmoki potwory morskie i syreny do miasta aby mozna bylo kupowac . Inne mozna brac z siedlisk . Przywrocilem ifrity w inferno . Zmienilem przynaleznosc kilku jednostek zle przydzielonych np. zle wiedzmy sa w frakcji smierc nie lad .
Zwiekszylem sile uderzenia jednostek aby bitwy szybciej sie toczyly . Powiekszylem doswiadczenie . Teraz heros szybko awansuje . Zwiekszylem cene mikstur uzdrawiajacych bo sa za tanie .
Przyspieszylem balisty itp. zeby nie opoznialy ruchu i inne jednostki tez troche .
Zwiekszylem przyrost slabszych jednostek aby nie ginely natychmiast i powalczyly .
Natomiast nie znalazlem darmowego programu do kodowania i na razie nie potrafie dodac umiejetnosci .
Nie potrafie tez zrobic aby mozna bylo rekrutowac obie jednostki drugiego poziomu a ktos juz to robil ale nie napisal jak .
Nie znalazlem adresu portalu istot bo tam tez bym podmienil ale niestety .
Ale to juz szczegoly nie tak istotne .
Najbardziej mi szkoda ze nie wiem jak zmienic algorytm ruchu po mapie zeby armia chodzila szybciej .

Teraz testuje . Jestem ciekawy ile heros nabije poziomow i czy komputer tez sobie nabije bohatera . Bo jak ja bede mial 30 poziom a on 15 to trzeba bedzie zmniejszyc przyrost doswiadczenia .

Ogolnie chodzilo mi o to zeby walka i ruch byly szybsze . Awans bohatera tez . A przynaleznosc do frakcji pasowala do jednostki .
Planuje chetnym moze przeslac meilem ale to na prywatna wiadomosc moze .
Ewentualnie moze na naszej stronie zrobic dzial pobierz i wtedy byscie zrobili link do pobierania a ja bym przeslal mod . I bylby to nasz specjalny dzial na takie rzeczy . Gdyby ktos inne robil .

Offline

 

#4 2014-06-01 20:45:17

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Czyli zrobiłeś grę tak na prawdę pod kątem fabularnym i mechanicznym względem siebie, nie koniecznie jest ona zbalansowana.
Przynajmniej takie odniosłem wrażenie czytając twój powyższy post co zmieniłeś.

Offline

 

#5 2014-06-01 21:51:59

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Oczywiscie dla siebie . Glownie to chodzilo o poprawienie jej aby sie nie rozwlekala . Ale zbalansowalem tez . Dziny czy cyklopy nie sa juz strasznie potezne a chlopi strasznie slabi . Balans jest lepszy niz w jakiejkolwiek czesci . Chyba ze gdzies jest pomylka na razie testuje .

Offline

 

#6 2014-06-02 09:56:40

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Coś w stylu WoGa byłoby lepsze, że zmieniasz co chcesz a jak nie to zostawiasz w spokoju. Co do balansu to potrzeba dużo testerów i czasu, by wszystko dobrze wyważyć. Equilibris poczynił spore postępy w tym kierunku. Przyspieszenie levelowania bohatera oznacza, że szybciej stanie się koksem. Musiałbyś wtedy popracować nad skalowaniem jego umiejętności, by tak nie gromił tych czarnych smoków.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#7 2014-06-02 12:26:40

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2014-06-02 21:35:56

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Odrodzenie HerIVathii ... Przedbudowa Heroes IV .

Equilibris wprowadzil duzo dobrych rzeczy ale i tez dziwne np. dal orkom ogluszanie . Ale tak ogolnie to niestety glowne wady zostaly .
Jeszcze testuje i niestety wychodza straszne dziadostwa zrobione przez nwc . Jak bohaterowie szybciej rosna to ... obiekty typu siedlisko harpii do zdobycia daja po 100 tys ! zlota ! Cos z tym sprobuje zrobic . Bohater to jest raczej cienias i specjalnie go chce wzmocnic bo na nizszych poziomach to strach go poslac do walki . Podbicie statystyk jednostek to zaden problem . Gorzej z innymi rzeczami ktore skopali . Jednostki maja wyzszy przyrost te slabsze stad sa mocniejsze . Np chlopow przyrasta 119 a nie 36 ! Stad chyba jeszcze wzmacnianie jednostek nie bedzie potrzebne . Bohater wysokiego poziomu musi kosic smoki .

Ewentualnie moge przeslac poczta tylko adresy na priwie . Jeszcze testuje . Jest duzy postep ale wyskakuja kwachy . Ostatecznie zobacze jak wypadnie walka z komputerem bo na razie zdobywam surowce i kase . Zobacze gdzie mozna zawiesic pliki . Moze gdzies znajde jak zrobic pakiet instalacyjny .
Czy potraficie rozpakowac plik updates za pomoca mh4 wlozyc moje zmiany i zapakowac ? To wtedy bylo by proste tylko przeslac ? To jest zreszta latwizna .

Ostatnio edytowany przez Baron (2014-06-02 22:49:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora