Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2014-02-02 14:35:49

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Czarne Smoki

Ogromna mapa musi być szczególną gratką dla amatorów mapperstwa . WoG niespecjalnie przypadł mi do gustu, w dużej mierze przez te nieszczęsne bugi, ale także znaczące odejście od sedna gry. HotA od początku zapowiadała się bardzo ciekawie, gorąco kibicowałem jej powstaniu i wkrótce się za nią zabiorę na poważnie (jak tylko ta nieszczęsna matura stanie się przeszłością). Z tego, co słyszę, to HotA w zasadzie wszędzie zbiera bardzo pozytywne opinie, a ponieważ dosyć często się z sobą zgadzamy, VasT, to można przypuszczać, że i mnie najnowszy fanowski dodatek do HoM&M3 się spodoba .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#12 2014-02-02 18:44:03

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Czarne Smoki

Początkowo również byłem zwolennikiem WoG-a. Jednak odechciało mi się grać, gdy grałem w Heroes IV. Dodatek zawiera ciekawe smaczki, choć ja je już odnalazłem. Znacznie bardziej kręci mnie HotA - szacunek dla teamu. Rozwija się prężnie, dodają ciekawe rzeczy. Powiedzmy szczerze rzadko kiedy ktoś wypuszcza: klimatyczne, pasujące miasto i to wykonane porządnie. Kolejnym artefaktem są lokacje oraz artefakty. @Mathias w wolnym czasie zdecyduj się na to. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz. Nic trudnego. Jeśli dożyjesz emerytury, to z pewnością znajdziesz czas.

Offline

 

#13 2014-02-03 14:56:29

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Czarne Smoki

Znajdź czas jak najszybciej ! Gdzieś w jakimś wątku na temat HoTy wypowiedziałem się , że mi się nie podoba ( było to jeszcze na wersji 1.2 albo wcześniej ) jednak po wprowadzeniu patcha zdecydowanie zmieniłem zdanie i właściwie nie mogę się oderwać od tego dodatku Naprawdę genialna robota . I tylko czekać na kolejne patche ( zamki , miasta , artefakty i kto wie co jeszcze dodadzą )

Offline

 

#14 2014-02-03 16:19:12

MrTurqs

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 79
Miasto: Inferno
Kampania: Narodziny Barbarzyńcy
Jednostka: Ifryt
Bohater: Mariusz
Magia: Ognia

Re: Czarne Smoki

Sam się też zdziwiłem, że tak szybko się Hotę instaluje oraz, że jest zarąbiście wciągająca. Już po paru godzinach rozgrywki się w niej po prostu zakochałem, a do tego dochodzi mój kochany edytor map, w którym jest od groma fajnych nowych rzeczy 

Offline

 

#15 2014-02-04 15:32:43

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Czarne Smoki

To kiedy ujrzymy jakąś mapę G hehe ?

Offline

 

#16 2014-02-04 15:40:19

MrTurqs

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 79
Miasto: Inferno
Kampania: Narodziny Barbarzyńcy
Jednostka: Ifryt
Bohater: Mariusz
Magia: Ognia

Re: Czarne Smoki

Jak chcesz, to mogę ci randoma wysłać ;P Ale raczej planuje coś większego, tzn. europa w G, a nie w XL jak to się zawsze grało

Ostatnio edytowany przez MrTurqs (2014-02-04 15:41:06)

Offline

 

#17 2015-03-04 15:27:39

 Lady Red Punk

Przybysz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-03-03
Posty: 17
Miasto: Loch
Kampania: Robię Własną :3
Jednostka: Czarne Smoki<3
Bohater: Sandro
Magia: Berserker

Re: Czarne Smoki

Czarne Smoki są genialne głównie dlatego że atakują 2 pola i są niewrażliwe na zaklęcia <3
Masz ich 20 i po zabawie no chyba że przeciwnik ma Archanioły 
W tedy to już płakać tylko zostaje. Ale ogólnie polecam Smoczki bo są Jednymi z najlepszych jednostek 7 poziomu.


Lepiej żyć jeden dzień jak Lew niż 100 lat jak owca   

Offline

 

#18 2015-03-04 16:16:27

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Czarne Smoki

Dobre są dla małych map bądź na początek misji. Jeżeli z czasem wyrobimy sobie potężnego bohatera i trafi nam się magia ziemi, to wartość czarnych smoków momentalnie spada, nawet, gdy nie mamy wskrzeszenia, to i tak z czasem użyteczne pozostają jedynie czary wzmacniające (osłabiające są mierne w porównaniu do wzmacniaczy) oraz żywiołaki, ewentualnie jeszcze klonowanie czy teleportacja. Ani klonowanie ani wzmacniacze nie działają na smoki sprawiając, że zostają z tyłu.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#19 2015-03-04 18:36:11

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Czarne Smoki

Czarne Smoki - potężne bestie, zarówno fizycznie (dużo HP, a także obrażeń) nawet jak na poziom 7., jak i skillowo. Ich jedynym mankamentem jest właśnie niemożliwość rzucenia na nie żadnych wspomagaczy, co w praktyce wbrew pozorom ma znaczenie i bywa uciążliwe (szczególnie sytuacja, gdy mamy do dyspozycji Leczenie, ale nie możemy go użyć na smoka z niskim HP i przez to go tracimy). Jak to mówią - coś za coś, przynajmniej od implozji nie oberwiemy, a wszelkie klątwy trafiają na ścianę.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#20 2015-03-04 19:12:48

 Lady Red Punk

Przybysz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-03-03
Posty: 17
Miasto: Loch
Kampania: Robię Własną :3
Jednostka: Czarne Smoki<3
Bohater: Sandro
Magia: Berserker

Re: Czarne Smoki

No właśnie co prawda Loch ogólnie dysponuje niezłym potencjałem bitewnym


Lepiej żyć jeden dzień jak Lew niż 100 lat jak owca   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora