Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-09-24 19:58:32

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Dwa kanały

Ostatnio doszedłem do pewnego wniosku. Przeglądając moje filmu na panelu kanału mam już dość zatwierdzania 
treści stron trzecich. Start Kanału Mocy i Magii nie był najlepszy. Z uwagi na zrażanie wszystkich niską jakością audio i filmów. Właściwie to uczyłem się na błędach. Na obecnym są zarówno moje i jak nie moje filmy. Te których nie stworzyłem limitują mi konto np. ograniczenia filmowe na czas. Co sugeruję? Podział K M&M.
Biblioteka Mocy i Magii zawierać będzie nie-moje filmy. Jak trailery,intra itd. Nowy pozwoli zacząć karierę od początku, należnie. Nie wiem jeszcze jaka będzie nazwa. Możecie podawać propozycje. Druga cząstka umożliwi utrzymywanie Kronik Heroes. Oprócz tego będzie polskim kanałem, biblioteka zaś jakby uniwersalnym, z pojawiającym się angielskim. W tym roku przyłożyłem się w końcu do niego (początkujący) i jestem w stanie coś powiedzieć. Przeprowadzka: ten lub następny weekend. Proszę administracji o zamknięcie tematu Mocy i Magii w Karczmie.
A wy jak to oceniacie?

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-09-24 19:59:06)

Offline

 

#2 2013-09-24 22:16:55

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Dwa kanały

A nie lepiej po prostu stworzyć kilka "list" na kanale, w ten sposób oddzielając treść? Nie sądzę, aby dwa kanały osobno miały taką oglądalność jak jeden. Według mnie to gwóźdź do trumny, ale oczywiście to tylko moje zdanie, a kanał jest twój.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2013-09-24 22:17:58

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Dwa kanały

Ja jedynie stwierdzam że większość twoich postów dotyczy kanału a mało to wnosi na forum.

Offline

 

#4 2013-09-27 18:36:34

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Dwa kanały

W ten wekeend zacznę segregować filmy. Przy okazji powstanie drugi kanał. Macie jakieś propozycję na nazwę?

Offline

 

#5 2013-09-27 19:14:13

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Dwa kanały

Sekrety Heroes.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2013-09-27 20:35:12

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Dwa kanały

Nie do końca wszystko przeczytałem, więc może napiszę coś oczywistego. O ile nie powiadomiłeś w jakiś sposób wszystkich swych widzów, zostaw odnośnik na kanale i film że dokonujesz przeprowadzki. Zainwestowałeś w technologię więc możesz przeprowadzić reupload starszych filmów w lepszej jakości.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#7 2013-09-27 20:49:01

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Dwa kanały

Już tłumaczę. Na jednym koncie można mieć kilka kanałów, które będą ze sobą powiązane. Dokonam selekcji filmów. Wszelkie scenki, grafiki soundtracki lecą na Bibliotekę Mocy i Magii (jeszcze Kanał Mocy i Magii). Natomiast drugi będzie luźny, znajdziemy w nim: porady,gameplay-e, let's play-e, vlogi,alogi -czyli materiały wykonane przeze mnie.

Chciałem założyć jeszcze jeden odnośnie muzyki, którą umieszczałbym jako podkład do moich filmów. Z samych soundtracków nie wyżyje. Podawajcie linki. Co chciałbym: klasyczną,filmową, itd. lub fajne utwory z innych gier.
Edit:

Z radością oświadczam, iż naprawiłem program na nagrywania ekranu z gier. Dzięki czemu mogę dokończyć trailer-y Kronik.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-09-29 20:32:41)

Offline

 

#8 2013-10-19 17:50:31

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Dwa kanały

Więc jak teraz sprawy stoją z kanałem?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-10-19 17:59:24

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Dwa kanały

Pierwszy film powinienem zrobić jutro. Film jakby wprowadzający od nowa w moją działalność, jednak tym razem z twarzą i nagrany kamerą - nie od laptopa Tak więc na nowym kanale będą filmy wykonane w 100 % przeze mnie. Nie będzie trailerów czy intr. Postaram się je zawrzeć w wiadomościach. Pojawi się dużo parodii, teledysków, vlogów czy w końcu recenzje. Oprócz uniwersum Mocy i Magii zobaczycie także Władcę Pierścieni, Shreka czy inne spoko gierki. A nawet materiały historyczne.

Offline

 

#10 2014-06-02 18:48:10

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Dwa kanały

Niestety, z tego co widzę, z dwóch kanałów ani jeden już nie jest odświeżany. Czy to koniec Twojej działalności, Markhamie?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora