Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-01-01 12:53:40

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Szczęśliwego Nowego 2013 !

Kolejny rok za nami, drodzy fani sagi Heroes . Z tej okazji życzę wszystkim w rozpoczynającym się roku dużo zdrowia, sukcesów, spełnienia marzeń i jak najwięcej dobrych wspomnień .

W tym roku nie organizowaliśmy plebiscytu nagród za popularnośc. Nie miało to sensu, po pierwsze ze względu na drastycznie niską frekwencję, po drugie ponieważ wyniki byłyby praktycznie takie same jak rok temu i dwa lata temu. Ale nie zapomniałem o osobach, które w tym roku wniosły najwięcej na forum .

Xeno, Sauron oraz Gibon to bez wątpienia trzej userzy roku. Aktywnie udzielali się na forum prawie cały rok. Ich wiedza oraz doświadczenie wciąż służą forum od wielu lat. Lista zasług jest naprawdę obszerna. Za wszystko i każdą rzecz z osobna serdeczne dzięki .

Deferdus i Baron to kolejni użytkownicy, którzy także istotnie się przyczynili do rozwoju forum w tym roku. Deferdus niedawno zaproponował utworzenie działu Might and Magic, co było świetnym pomysłem i należy to docenić. Baron z kolei wszystkich zaskakuje swoim niestereotypowym myśleniem, odmiennym zdaniem, które odważnie wygłasza .

Kramer bez wątpienia stanowi debiut roku. Ten użytkownik dołączył do nas w wakacje i do dziś się udziela, pisząc posty na poziomie. Oby tak dalej!

Cohen jakiś czas temu wrócił (dzięki Facebookowi w dużej mierze) z projektem wortalu HoM&M, który stopniowo realizujemy. Miejmy nadzieję, że nam się uda .

Na forum powrócił także Asiņains, z czego wszyscy bardzo się cieszymy. Najstarszy user forum i przede wszystkim osoba nacechowana dużym indywidualizmem - takich ludzi nam potrzeba . Obyś został z nami znów na dłużej!

Nie mogę w żadnym razie przeoczyć Olórina, który chociaż już bardzo mało udziela się jako użytkownik, to jednak wciąż służy radą, a poza tym uczestniczy w zawodach przez nas organizowanych (czy to nieoficjalne starcia na arenach w maju, czy to turniej odbywający się teraz).



Powyżsi użytkownicy zapisali się w historii forum na rok 2012. I miejmy nadzieję, że zapiszą się także w kolejnym . Co czeka nas w tym roku?
+ Trwają prace nad wortalem Kroniki Heroes (www.heroes.vot.pl), w roku 2013 zostanie on ukończony
+ W toku jest także Świąteczny MiniTurniej Aren. Na tę chwilę zostały ostatnie walki w grupie, po których rozpoczną się półfinały, a następnie wielki finał
+ Powstał dział Might and Magic traktujący o innych grach serii. Myślę, że najbliższy rok przyniesie jego rozwój.
+ a co dalej - zobaczymy



Tak więc jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku!

Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-01-01 22:26:22

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Dziękuję i gratulacje dla wszystkich.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#3 2013-01-02 03:37:13

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Dzięki za pamięć.

Offline

 

#4 2013-01-02 06:53:38

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Również dziękuję i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#5 2013-01-02 18:18:39

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Dziękuję i również życzę szczęśliwego nowego roku.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#6 2013-01-02 22:04:09

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Ktoś o mnie pamięta jeszcze. Miło to widzieć/przeczytać. Gratuluję również reszcie za utrzymanie pewnego poziomu, który się tylko unosi ku górze. Dziękuję za pamięć, pozdrawiam zimno (niestety klimat ) z nad morza ; )


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#7 2013-01-04 23:03:46

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Tak . Dziekuje wszystkim za udzial bo kazdy jest potrzebny . Niech nowy rok przyniesie nowe i jeszcze lepsze wpisy :0)))

Offline

 

#8 2013-01-05 09:22:05

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Dawaj tego + mati^^

Offline

 

#9 2013-01-05 10:45:55

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Już od jakiegoś czasu zaglądałem, jednak rok 2012 był ciężki do zebrania się i zrobienia na nowo. Jednak udało się uruchomić stronę. Dodatkowo teraz w pracy mam tak dużo czasu tylko i wyłącznie na zajmowanie się strony, że będę mieć okazję podszlifować swoje umiejętności w grafice/SEO/FEO/programowaniu/modernizacji html/znajomości cms itp. itd.
Aktualnie trzeba wypromować stronę Kronik Heroes. Zapraszam do tematu, który napiszę za chwilę w dziale na temat strony Kronik Heroes.

Offline

 

#10 2013-01-05 12:32:48

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego 2013 !

Rozdałem zapracowane plusy . Należą się jeszcze Gibonowi i Olórinowi, jak się zgłoszą to oczywiście otrzymają.

Cóż, perspektywy na rok 2013 są dosyć jasne i wyraźne. Na pewno nie będzie łatwo, choć wydaje mi się, że ciut lepiej niż w 2012. Ukończenie wortalu oraz turnieju to teraz dwa priorytety. Potem można mówić o jakichkolwiek kolejnych inicjatywach.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora