Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2012-05-19 16:45:23

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Bastion vs Forteca

Kłóciłbym się ze stwierdzeniem, że gremliny i magowie przestrzelają elfy. Na początku bohater fortecy ma więcej many, ale nie ma też jakiejś zabójczej ilości pkt mocy, bo walić potężnymi czarami

Przy czym to bastion ma pierwszy ruch bo ma pegaza (zakładam to starcie bez 7 lvl) i zawsze może walnąć na nie chociażby bless lub haste i z gremlinów zbyt wiele nie zostanie. Wiadomo, że różnie może być, ale jak dla mnie na mapce S Bastion jednak będzie miał lepiej 


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#12 2012-05-19 18:17:12

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bastion vs Forteca

No dokładnie, Olórin. Na S-ce Bastion przoduje głównie ze względu na szybką rozbudowę, tanie koszta rekrutacji. Nie tylko Pegazy będą pierwsze zaczynać, ale także elfy mają szansę na pierwszy strzał i wyprzedzenie Arcymagów.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#13 2012-05-19 19:56:24

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Bastion vs Forteca

W pojedynku tych dwóch miast gigantyczną rolę może odgrywać przewaga w strzelcach. W końcu jednostki takie jak golemy, enty, krasnoludy to istoty najsilniejsze, a z kolei bardzo wolne. Jeżeli któryś z nich musi dojść, a drugi w tym czasie walczy sobie w najlepsze, to nie chciałabym być na miejscu podchodzącego. W końcu samymi dżinami/ pegazami/ gargulcami niewiele zdziałamy.

A strzelcy wygrywają raczej w bastionie. Elfy będą miały podwójny strzał, lepiej podniesione staty ( łowca> alchemik). No i jeżeli na S/M forteca zdąży się wykupić przed atakiem bastionu, to będzie naprawdę duże osiągnięcie


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#14 2012-05-19 20:06:51

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Bastion jest o tyle konkurencyjny, że właśnie jest tani, a z fortecą no to jak z fortecą.
Forteca ma też szybki start, ale nie wie o tym ten, kto nią nie gra. Ze statami może łowca będzie miał wyższe, ale co 2 strzelców to nie jeden i docencie grema, bo to tez jest kox tylko nie pozorny.
Olo dużo many wystarczy, bo łowca sypnie 2/3 razy czarem i po ptycach, nawet głupie slow haste będzie ważne i magiczne strzały. Dużo rolę odegrają też szczurki z magiczną strzałą i wcale nie powiedziane, że to forteca będzie witać bastion. Na mapy S i M yarzapp czy szeryf pokusiliby się grą fortecą, ja z resztą też.

Offline

 

#15 2012-05-19 20:27:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bastion vs Forteca

Zabawne rzeczy piszesz, szczególnie o Gremlinie. Forteca nie ma szybkiego startu, wystarczająco często nią ostatnio grałem, by się o tym przekonać. Wymaga też masy surowców i trudno się wykupić. Magia na pewno nie rekompensuje ułomnych statystyk, nauki czarów, etc.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#16 2012-05-19 20:45:32

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Grać, a grać dobrze to jest różnica Mathias.
Większość waszych wypowiedzi w pojedynkach miast ma charakter obiektywy spowodowany sympatią do danego miasta jak i umiejętności gry nim.
Grem na PC2 jest bardzo mocny, mamy aż 3 miasta , gdzie można go z rekrutować. Ogólnie rzecz biorąc na mapach forteca w pierwszym tygodniu dobrze sobie radzi, w 2 dochodzą nagi. Gra fortecą jest też dość specyficzna, bo trzeba umieć jak najszybciej obrabiać banki bez strat dlatego też gra fortecą jest dość trudna i niesie ryzyko na biednych mapach jeśli nie ma banków. Ta gra opiera sie na ryzyku i farcie, a kto nie ryzykuje ten nic nie ma;p

Offline

 

#17 2012-05-19 21:38:01

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bastion vs Forteca

Mógłbyś sobie darować tego typu inwektywy.
Dla twojej wiadomości "obiektywny = bezstronny" i nie może byc wywołany czynnikami osobistymi.
Jedyne, do czego się odnosisz, to 1 oklepany templat, a ja mówię o swoich doświadczeniach w grze. To  świetnie, że nagi mamy dopiero w 2. tygodniu, szczególnie, że i tak nie będziesz miał za co ich wykupić, a Bastionem masz Jednorożce w 1. i już możesz nimi działać bez obawy o surowce.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2012-05-19 21:48:17

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Nagi są od pierwszego tygodnia, tylko rekrutujemy je właśnie w drugim. Dla twojej wiadomości fortecą grałem PC2M i L, 8mn6, Jebusa L i XL, oraz fixy.

Offline

 

#19 2012-05-19 23:34:59

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bastion vs Forteca

Super, ale grac a wygrać to jest różnica. A odnosiłeś się jedynie do sytuacji na 1 templacie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#20 2012-05-19 23:48:11

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Jeśli chodzi o gremy to powiedziałem, że na PC2 niosą śmierć w FB. Pond 300 takich to jest spora kupka.
Jeżeli chodzi o całość gry fortecą to sięgnąłem ogółu gry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora