Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Przenosiny, nowy serwer i wszystko, co z tym związane

#1 2011-11-27 17:08:13

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Przenosiny, nowy serwer i wszystko, co z tym związane

W dniu dzisiejszym Tajemnice Antagarichu pod starym adresem przestają funkcjonować. Forum zostało przeniesione na nowy, prywatny serwer, na czym wszyscy tylko skorzystają. To historyczna chwila i ważny krok. Na tyle ważny, iż zmianie uległa także nazwa naszego forum, które od teraz traktuje o całej serii HoM&M: Tajemnice Antagarichu to od teraz Kroniki Heroes. Nazwa nie jest może oryginalna, ale za to świetnie odzwierciedla obecną formułę forum o rozszerzonych horyzontach i tematyce. Bowiem do Tajemnic Antagarichu dołączają także Księgi Enroth, Sekrety Axeoth i Serce Ashan (że tak nawiążę do nazwy naszych przyjaciół ).

Przenosiny nie są rzeczą łatwą. Pewne ograniczenia nie pozwalają nam na wprowadzenie od razu porządku i ładu z ery TA. Na nowym serwerze nie ma m. in.:
--> części postów (ok. 5000 napisanych od listopada 2010 do listopada 2011, czyli z ostatniego roku)
--> części tematów (ok. 200, również z mijającego roku)
--> kont userów utworzonych w 2011r.
Powyższe dane zostaną wprowadzone ręcznie przez grupę dobrych ludzi, którzy mi pomogą, do końca tego roku wszystko trafi na nowy serwer. Jest z tym trochę roboty, a i pewne uniedogodnienia się pojawią z tego tytułu dla użytkowników, lecz postaramy się je zminimalizować (chociaż nie da się ich całkowicie wykluczyć). Co się tyczy kont userów, którzy doszli w 2011r., muszą oni się na nowo zarejestrować!

To nie koniec problemów. Najgłębszym mogą być wszelkiego rodzaju PROBLEMY Z LOGOWANIEM I PROFILEM! Poświęcę temu specjalny poradnik, co należy zrobić, aby wejść na forum i mieć wszystko jak trzeba (problem tyczy się tylko tych, których konta już są w bazie danych, każdy, kto zarejestruje się na nowo, powinien mieć wszystko jak należy). Znajdziecie go pod tym adresem: http://forum.heroes.vot.pl/viewtopic.ph … 788#p28788

Nie przetrwała niestety reputacja. Ją także wprowadzę ręcznie. Nie ma opisów działów - pojawią się w swoim czasie. Analogicznie sprawa się ma Pałacu, który póki co jest jeszcze tylko na starym forum. Ale nie martwcie się, to kwestia miesiąca-dwóch, aż wszystko poukładamy. A nie zwlekam już z przenosinami, bo ostatnio tak zrobiłem i straciliśmy cenny rok.


Jakie zmiany nas czekają na nowym serwerze? To moje autorskie pomysły, z nikim niekonsultowane, ale myślę, że się spodobają. Otóż ogłaszam, co następuję:

1. Wszyscy użytkownicy, którzy aktywnie udzielają się na forum, uczynili duży wkład w jego rozwój i nie ma z nimi żadnych problemów, otrzymują pełną i permanentną amnestię. Co to oznacza? Otóż wszystkie upomnienia i minusy, jakie otrzymaliście, już na Wasze konta nie wrócą (w przeciwieństwie do plusów). Nie ukrywam, iż jedną z przyczyn jest chęć zaoszczędzenia czasu, którego mamy tak mało, ale nie tylko, bo przecież to tylko kropelka w morzu rzeczy do zrobienia. Dla Was do czysty zysk. I przynajmniej w taki sposób mogę Wam odpłacić za to, co dla forum do tej pory zrobiliście, zachęcić do dalszej pracy i zrekompensować tymczasowe utrudnienia na nowym serwerze.

Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli: ZBANOWANYCH amnestia Broń Boże nie dotyczy. Wszystkie blokady kont, bez wyjątku, zostaną utrwalone tutaj. Dlatego zaznaczyłem, iż chodzi mi o zasłużonych dla TA.

2. Administracja zostanie skompletowana od nowa. Jak wiemy, ostatnimi czasy władza była niemrawa i mało się udzielała. Dlatego też nie będę od Nich wymagał, aby dalej "służyli forum". To będzie zależeć od decyzji poszczególnych członków - jeżeli tak, otrzymają stanowiska, jeżeli nie - dostaną tytuł Herosa, a więc nadal będą mieć możliwość uczestnictwa w Obradach Władz, ale za to nie będą posiadać szczególnych obowiązków.

3. Przyspieszymy proces awansowania dla Elity Forum - przyznam w najbliższych dniach wyższe rangi niektórym osobom. Jakie? Komu? To już będzie niespodzianka, chociaż nietrudno się domyślić, kto na takie coś zasłużył.

4. PBF Herosi Antagarichu zostanie zreaktywowany. Szczegóły wkrótce.

5. Rozpoczęły się prace nad wortalem HoM&M, który będziemy dzierżyć wraz z Sercem Ashan.

6. Zmianom ulegnie także parę innych kwestii. Na korzyść dla użytkowników, jak myślę.


Tak więc nadchodzi ten moment, kiedy drżącymi (dosłownie) dłońmi napiszę to zdanie:

Forum zostaje przeniesione pod adres: www.forum.heroes.vot.pl


Jest to ostatni news na starym forum i zarazem pierwszy na nowym serwerze. Wszystkie działy na TA zostaną zamknięte. Proszę już zaprzestać tam pisania i przełączyć się na www.forum.heroes.vot.pl - Kroniki Heroes!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Przenosiny, nowy serwer i wszystko, co z tym związane

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora