Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2011-04-21 10:55:08

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Forum ma już cztery lata!

Rozbrzmiewają fanfary, biją katedralne dzwony, tłumy szaleją z radości... nasze Królestwo obchodzi dzisiaj czwartą rocznicę reorganizacji i umowną rocznicę powstania. Król Mathias otwiera uroczystości chwilą ciszy dla wszystkich poległych za nie, tych, którzy zaginęli w akcji... słowem - byłych obywateli naszego państwa.
Po tej chwili melancholii i zadumy rozpoczynają się wesołe obchody. Bo w końcu jest z czego się cieszyć - cztery lata to kawał czasu.


Tym nieco klimatycznym wstępem zaczynam uroczystości, które zostaną rozłożone na najbliższe trzy dni. Minął kolejny rok od reorganizacji. Tym razem obchody z miesięcznym opóźnieniem, ale równie radosne . Cóż to były za chwile!

Tradycyjnie zaczynam od nagrodzenia najbardziej zasłużonych w roku 2010. Proszę o zgłaszanie się po plusy następujące osoby:

Na początek Strażnik GiBoN. Dla niego mam trzy plusy. Po primo za zaangażowanie w życie forum i ciągłe starania, aby było coraz większe. Po secundo za znakomite wywiązywanie się z obowiązków moderatora. I po tertio za całokształt jego działań na rzecz Tajemnic Antagarichu. Bez wątpienia, końcówka 2010 to była końcówka pod znakiem GiBoNa . Przez ostatni miesiąc już 2011 roku to on właściwie zarządzał forum.

Następny w kolejce jest Kanclerz Eleazar. Jego zasługi są wręcz ogromne. To dzięki Niemu został całkowicie odmieniony nasz portal, odwalił kawał dobrej roboty. Długo by wymieniać wszystkie Jego zasługi. Starczy, że mam dlań 3 plusy.

Nasz drogi Strażnik i Opiekun Klanów Olórin. Nie wszystko zdołał zrealizować, aczkolwiek Jego zasługi dla forum są bezdyskusyjne. Za wszystko otrzymuje dwa plusy.

Wśród czołówki nie może zabraknąć Obywatela Saurona. Zaangażował się w ciągu ostatniego roku jeszcze bardziej w życie forum. Odnowił WB2 Forum. Napisał kilka prac dla Stowarzyszenia Poetów i parę razy mi pomógł. Nagrodą niechaj będą dwa plusy.

Kolejno należałoby wymienić Nerevana. Wrócił do nas po tak długiej nieobecności. Zaczął zamieszczać wspaniałe dzieła literackie w naszym dziale Sala Opowieści. Fajnie, że znowu jesteś z nami . Plus dla Ciebie!

Asiņains... Na początku wydawało się, że już opuścił nas na dobre. Na całe szczęście tak się nie stało. I kolejny rok za nami, a najstarszy piszący użytkownik dalej jest z nami. Dla Ciebie również plus.

Jedną z największych rewelacji tego roku był zapewne Lowcakur. Chociaż ostatnio opuścił forum, to nie można go opuścić w tej wyliczance. Byłoby to po prostu nie fair. Za aktywność otrzyma on plusa.

W połowie roku wrócił do nas z wygnania Xeno. Niedawno został mianowany zastępcą Olórina w opiece nad klanami. Miejmy nadzieję, że zostanie na dłużej. Dobrym znakiem na przyszłość byłby plusik na zachętę.

W zeszłym roku pojawił się w "czołówce" naszego forum niejaki Malarz. Poza tym, że pięknie rysuje i pisze świetne wiersze, to jeszcze jest aktywny i kulturalny. Moim zdaniem zasłużył na plusa, którego w tym momencie Mu ofiarowuję.

Nie można nie wspomnieć o jeszcze jednym użytkowniku. Jego nick to I.M.P.R.. Kilkukrotnie pomógł, gdy była taka potrzeba. Za to, że najlepiej ze wszystkich na forum wywiązuje się ze swych zobowiązań, otrzyma nagrodę w postaci plusa .

Chociaż jest z nami od niedawna, to dam Mu też plusa na zachętę. Mowa o Deferdusie . Obyś dołączył do naszej ekipy na stałe.

Na koniec został nie kto inny jak Shawn. On także odszedł z naszego Królestwa niedawno, lecz to nie umniejsza w żaden sposób zasług. Dlatego jemu również ofiarowuję skromnego plusa.

I to chyba by było na tyle. Jeżeli kogoś pominąłem, to ze względu na słabszą niż w poprzednich latach, przeładowaną pamięć. Bardzo jestem rad, że jesteśmy już tak długo. Myślę, że po czterech latach już nie ma szans, żebyśmy zniknęli ze sceny HoM&M . Ale ok, na wstęp wystarczy.

Teraz powiem, co nas czeka. Oczywiście, standardowo pojawi się historia tego roku, będzie można wypowiedzieć się i ocenić pracę Administracji TA, zbilansować ten rok... czyli tradycyjne sprawy. Ponadto dziś o 15 rozpocznie się Triduum Pamięci, które trwać będzie do soboty. Podczas niego będziemy wspominać poprzednie epoki oraz style forum.

Podczas trzech dni świętowania zostanie m. in. rozstrzygnięty konkurs literacki oraz wprowadzona nowa skórka forum. Zachęcam do obserwacji .


I wreszcie najważniejsze. Dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie GG pt. "Debata o Forum". Zapraszam do udziału WSZYSTKICH użytkowników Tajemnic Antagarichu. Części z nich GiBoN już rozesłał zaproszenia drogą komunikatora. Pozostali, którzy chcą uczestniczyć, mogą uzyskać dodatkowe informacje o tym wydarzeniu poprzez PW do kogoś z Administracji. ZAPRASZAM GORĄCO!!!



Póki co koniec mojego ględzenia. Ale za niedługo pojawią się standardowe rocznicowe wątki. Bądźcie z nami!

Pozdrawiam, namaste i good luck
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2011-04-21 13:53:00

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Forum ma już cztery lata!

Zgłaszam się po plusy, bo "taka tradycja". Na rok 2010. patrzyłem przez "zielone okulary"(nick zobowiązuje). Powstał pałac, odnowiły się klany, przybyli nowi, stali userzy...krótko mówiąc trochę się działo. Uważam, że można go zaliczyć do udanych, martwią mnie jedynie dwie rzeczy- wciąż za niska(moim zdaniem) aktywność i brak rozwoju klanów. Tak więc zachęcam wszystkich do pisania na forum i tworzenia nowej ery w klanach. Mają one największy potencjał i przypuszczam, że mogą dostarczyć ogromnej frajdy. W dodatku można spróbować gry w multi bez żadnych obaw, gdyż to tylko zabawa i jeden ze sposobów na lepsze poznanie gry, dzięki której każdy z nas tu zawitał...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#3 2011-04-21 14:42:51

 Malarz

Obywatel

6085348
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 212
Miasto: Ostanio Cytka
Jednostka: Szkielet
Bohater: Zydar, Tazar
Magia: Wody

Re: Forum ma już cztery lata!

Ok, zgłaszam się po plusa. Chociaż nie sądzę, by moje rysunki były ładne. Jakoś się staram udzielać, ale mi się nie chce zbytnio o Heroesach pisać dużo.

Offline

 

#4 2011-04-21 14:43:10

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Forum ma już cztery lata!

Zgłaszam się po plusa.
Nie mam za dużo do powiedzenia, gdyż nie jestem tutaj długo, na tym forum, są uprzejmi ludzie, nawet jak coś się stanie, to umieją przebaczyć, i przeprosić. Myślę że na tym forum, już cały czas do końca minie przyjemnie, i spokojnie, ale na pewno wiem, że... TO FORUM JEST THE BEST!

P.S. Na pewno na stałe będę, nigdy nie zapominam na to forum wchodzić.

Ostatnio edytowany przez Deferdus (2011-04-21 14:52:37)


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#5 2011-04-21 14:57:56

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Forum ma już cztery lata!

Jasne, że jest the best. Kiedy wkłada się tyle wysiłku w rozwój, kiedy w to forum wniknął nie tylko nasz pot, ale też krew (wielu przecież wykrwawiło się mocno, ba! nawet wielu poległo) by to miejsce przybrało obecny kształt. To jest wzruszające widzieć, że nasze poświęcenie nie idzie na marne, a pamięć o nas przetrwa w potomności na wieki.

Taka tam epicka wstawka w stylu high fantasy. Wielu to zrozumie, w końcu rządy spammerów w okresie średniowiecza mocno się na nas odbiły. Ja dla przykładu zarejestrowałem się na forum, akurat kiedy "zadyma" dopiero się zaczynała. Zdemaskowano pseudo Salamandra czy jak mu tam było.

Oczywiście zgłaszam się po plusy. Dzięki za uwzględnienie mnie w tym zestawieniu. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#6 2011-04-21 15:23:34

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Forum ma już cztery lata!

Od zawsze wiedzialem, ze jestem rewelacyjny. Of naturlich, zglaszam sie po plusa.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#7 2011-04-21 18:33:31

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Forum ma już cztery lata!

Gratuluję wszystkim

Następny w kolejce jest Kanclerz Eleazar. (...) To dzięki Niemu został całkowicie odmieniony nasz portal, odwalił kawał dobrej roboty.

Dziękuję za wszystko :-) (Ale czy jestem aż tak bisty, żeby pisać "niemu" z wielkiej litery? )

Offline

 

#8 2011-04-21 18:58:12

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Forum ma już cztery lata!

Zwrot grzecznościowy się mówi, w sumie i tak pewnie zasłużyłeś na dużą literę, nawet, jakby zwroty grzecznościowe nie istniały.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#9 2011-04-21 19:36:47

I.M.P.R

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 68
Miasto: Bastion
Jednostka: Strzelec
Magia: Ziemia

Re: Forum ma już cztery lata!

Dziękuje bardzo za plusa. I szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się


Requiescat in Pace

Offline

 

#10 2011-04-22 15:41:54

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Forum ma już cztery lata!

No jak dają plusy to i ja się zgłoszę;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora