Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Miasta
  •  » O miastach, które idą swoją drogą...

#31 2012-08-25 08:08:34

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

z tego co wiem to oficerowie nawet wrzucali granaty do okopów by zmusić żołnierzy do ataku, więc życie ma kolor czerni, czerwieni i brązu.

Offline

 

#32 2012-08-25 09:46:58

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Podobnie mają wszyscy "ochotnicy" w socjalistycznych państwach, no cóż. Nie ma dobra, nie ma zła, jest dużo propagandy... swoją drogą przydałoby się te wypowiedzi wkleić do innego tematu...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#33 2012-08-25 09:59:20

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Jak dostaniesz obowiązki to to zrobisz.

Offline

 

#34 2012-08-27 14:23:29

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Tak tylko to jest bez sensu co mowicie . Policjant zabijajc bandyte czyni zlo . Dajac po mordzie gwalcicielowi czynicie zlo . Bo to agresaj . Czyli niech gwalci dalej ? Tak ? Niech morduje ? Malo tego a wsadzanie do wiezienia ??? Wszak siedziec tam to boli . Tez niby zlo ?
A kupowanie i sprzedawanie ? Czyz nie powinnismy byc tak dobrzy aby dawac za darmo ? Wielu nie ma pieniedzy ?
A jednak tak nie jest . Wszystkie te czyny sa dobre.
Bo dobro ocenia sie wedlug tego czy czyn zapobiega zlu lub czy przynosi dobro . Tak jak nóż moze byc uzyty do zla i dobra . Samo jego uzycie nie jest zle .
Podobnie przykazanie - NIE ZABIJAJ - powinno byc tlumaczone NIE MORDUJ bo nie chodzi o kazde pozbawienie zycia ale o morderstwo .

Istotnie mozna by przeniesc watek do jakiegos dzialu ogolniejszego . Ktorego ?

Offline

 

#35 2012-08-27 16:38:53

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Baronie zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Żołnierz zabijający żołnierza nie czyni dobra, aczkolwiek zła też nie. On walczy o swoje, nie mogę tego nazwać bezpośrednio złem lub dobrem.

Sytuacja zabitego przez policjanta kryminalisty to jeszcze co innego. Przede wszystkim, policjant powinien zabijać jedynie w ostateczności, złodziejów próbuje się złapać. Jeżeli jednak zabije, powinno się nazwać to nie złem, nie dobrem, a zapobieganiem złu. Tyle na temat, ktoś zawsze ucierpi, więc ja nie nazwę tego dobrem. Ten przykład dobitnie pokazuje, że nie zawsze da się dzielić czynności na dobre i złe.

Najlepsza będzie karczma, inne działy są jedynie o grach. Aczkolwiek wybierajcie sami

Ostatnio edytowany przez Kramer (2012-08-27 16:47:57)


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#36 2012-08-27 23:27:54

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Najpierw trzeba mieć kogoś z uprawnieniami... Zło i dobro to interpretacja, świat jest szary jak moje dresy...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#37 2012-08-28 07:50:06

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Świat jest obojętny.

Offline

 

#38 2012-08-29 20:57:03

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

No to juz jestesmy blisko ! Zapobieganie zlu ! Otoz to ! Czy ono jest zle czy moze objojetne ? Otoz nie . zapobieganie zlu JEST DOBREM . Policjant ktory nie strzela do bandyty nie zapobiega zlu czyli ono rosnie ! Zatem pozwala mu rosnac a ma zawod taki ze ma nie pozwalac . ZATEM CZYNI DOBRO ! W zadnym razie nie mozna stwierdzic ze strzelanie do bandyty nie jest ani dobre ani zle . JEST DOBRE !
Co do zolnierza to on ma taka PRACE . I jesli walczy dobrze czyni dobro ! A jesli zle to czyni zlo . Czyli zolnierz ktory porzuca karabin bo sie boi strzelac czyni zlo ( o ile nie oszalal bo wtedy nie ma swiadomosci ) . Stad cenimy bohaterow tych ktorzy walczyli a nie uciekali . W tym i zabili wielu wrogow . A jesli chodzi o Polske to sytuacja jest wyjatkowo jasna . Nasi wrogowie to byli tacy bandyci ze wrecz nalezalo strzealac do nich ! Z przyjemnoscia ! Oczywiscie ja nie nawoluje do krawych widowisk . Wojna to powazna sprawa . Ostateczna !

Offline

 

#39 2012-08-31 20:31:27

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Jak na katolika, którego boli obecność diabła(kosmity) w grze to masz strasznie spaczony światopogląd wiesz? Bandyta to ktoś kto nie przestrzega prawa, prawo nie zawsze jest dobre. Strzelanie do każdego przeciw systemowi kojarzy mi się z komuną xP


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#40 2012-09-02 15:56:26

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: O miastach, które idą swoją drogą...

Wybacz ale trudno uznac za wypaczone prawo ktore karze gwalt morderstwo napda na kogos . Owszem sa wypaczone prawa jak pozwolenie na mordy typu ,,aborcja'' ,,eutanazja'' i tym podobne czy rozne ACTA ale tutaj to akurat nikt nie strzela . O komunie w ogole mowy nie ma bo to jest perwersja a nie prawo . Mowimy o normlanej sytuacji zbrodni czy wojny . A nie o II wojnie swiatowej ktora byla wyjatkowa bo chodzilo w niej o zaglade calych narodow . Ale to na szczescie byl wyjatek . 99 % wojen to starcie miedzy armiami . I o takich mowimy .
Nie przypomnijacie komuny bo rzecz jasna ani komunisci ani hitlerowcy nie moga sie tlumaczyc ze milei takie rozkazy aby wyrzynac ludzi . ie o nich mowimy tylko o normlanym wojsku i policji.

Offline

 
  • Index
  •  » Miasta
  •  » O miastach, które idą swoją drogą...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora