Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-14 13:03:55

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualności ze świata 12-14.08

Co tam na polskich stronach o HoM&M?

Jaskinia Behemota - Konwent na półmetku. Impreza trwać będzie do jutra. Ponadto Raj poinformował o zwycięstwie gracza Szadek drugiej mapy w off-line'owym Turnieju Wojownika, który w ten sposób objął prowadzanie w rankingu.

Na Kwasowej Grocie od mojego ostatniego wpisu nie wydarzyło się nic, co należałoby podkreślić.

Z kolei Tawerna informuje o ważnym wydarzeniu - zakończeniu I Turnieju Heroes V organizowanego przez ten portal. Zwycięzcą 84-dniowych zmagań został Iuz. W nagrodę otrzymał grę Blood Bow od CD-Projekt oraz 3 figurki Clash of Heroes, których fundatorami była firma Ubistoft.

Na lidze Legendy Heroes póki co nie widać głośnych rewelacji na temat finału Ligi Pro. Walki trwają...

Czy fatalna sytuacja Centrum Heroes 3 się zmieniła od mojego ostatniego newsa? W kilka dni to raczej niemożliwe. Ale odezwał się obecny admin - Sharpshooter. Zawsze coś...

Akademię Wojny czeka kilka ciekawych wydarzeń. Zbliża się wielkimi krokami 4. rocznica powstania, a wraz z nią parę nowości. Na razie Administracja nie chce zdradzać swoich planów, żeby nie popsuć niespodzianki ;-).

Władze Tajemnic Antagarichu pracują nadal nad nową wersją forum. Wszystko zostało całkowicie utajnione do czasu zakończenia roboty. Wszyscy także debatują, jak rozwiązać problem zniknięcia z sieci ich strony www - Mrocznej Biblioteki.

World of Heroes - newsy na stronie nie informują, aby coś się zmieniło od czwartku. Walka o trzecią pozycję w Turnieju Aren nadal nierozstrzygnięta. Black Mosses i Wojrad mają po 4 zwycięstwa, a więc wciąż remis.

Na Hall of War natomiast pojawiła się wiadomość o powstawaniu zagranicznej ligi H5 dla samych dueli i aren - Ultimate Heroes Duel Tournament. Projekt ma na celu uratowanie ledwo działającej strony Tournament of Honor. Szczegóły inicjatywy znajdziecie na stronie głównej HoW.

Mroczna Biblioteka - tutaj brak zmian, portal zniknął z sieci i nic nie wskazuje na to, żeby wrócił.

To tyle. Do usłyszenia w następną sobotę.
Pozdrawiam, namaste i good luck!
Mathias



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-08-14 16:03:00

 lol772

Obywatel

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 53
Miasto: Loch
Kampania: Eliksir Życia
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Gunnar
Magia: Ziemi

Re: Aktualności ze świata 12-14.08

Jako stary wyjadacz AW, poprostu nie mogę się doczekać. A na CH3 chyba mści się ich rygor na forum.

Offline

 

#3 2010-08-14 16:23:59

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Aktualności ze świata 12-14.08

Co do CH3 to się zgadzam: przesadzali z dyscypliną i przez to się ludziom odechciało pisać, bo cokolwiek powiedzieli, to zaraz dostawali upomnienia. Tutaj też niektórzy chcieli i chcą nadal banować ludzi za byle co. Na szczęście na TA regulamin jest duży, bo jest dokładny, a nie dlatego, że zawiera jakieś olbrzymie rygory, tylko zwykłą dyscyplinę.

A odnośnie AW, to pracuję nad tym z Mbehem. Powinno być fajnie .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora