Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2010-07-05 10:23:41

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Ta u góry przeważnie bije ~ 50, nie wiem ile ma maxa, ale żeby było jak on mówi, to górna powinna zadać ok 300 dmg i poboczne po ok. 150 dmg. Jedyne miejsce gdzie to możliwe to WoG, a nie wiem jeszcze w jakim czasie...
W każdym razie bez screenów nie uwierzę w to co mówi...
A tak na marginesie to jego zachowanie jest głupie, bo po co poświęcać smoki, jak mógł wziąć kilka Ifrytów? Dla mnie to działanie skrajnie nielogiczne...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#22 2010-07-05 10:26:14

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [RoE] Podziemia i diabły

No to dobrze mówię, że muszą przynajmniej 2 razy oddać strzał wszystkie. Wieżyczki nie biją w najmocniejszy oddział tylko w ten, który jest najliczniejszy albo w naszych strzelców.

Offline

 

#23 2010-07-05 10:36:10

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Zależy od poziomu trudności, na niskich (np. te kampanie) bije w najsilniejsze, lub strzelców w większości walk, chyba, że najliczniejszy oddział wystawimy. Berserk to kolejny bajkopisarz .


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#24 2010-11-11 22:11:42

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: [RoE] Podziemia i diabły

A mam takie pytanie: wolicie Podziemia i Diabły czy Wojenny Zamęt? Kampanie dosyć zbliżone do siebie, oparte na podobnym schemacie, tylko że wydarzenia inne, no i zamki się zmieniają. Ja osobiście wolę właśnie Podziemia i Diabły: ciekawsza fabuła i bardzo istotne wydarzenia, a także trudniejsza misja finałowa.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#25 2010-11-11 23:19:56

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Popieram, poza tym wolę standardowe mapki...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#26 2011-08-28 13:57:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: [RoE] Podziemia i diabły

No i przełamałem fatum Kendala . Pokonałem go w bitwie na jego terenie. Krótki opis, jak przechodziłem te mapę:
Wziąłem bohaterów Lochu, wykoksionych w 2. misji i szybko zacząłem przejmować kolejne kopalnie. Rozwijałem się tak, żeby mieć jak najwięcej wojska lochowego. Wróg nie stawiał praktycznie żadnego (!) oporu, a jego zamki były niemal całkiem bezbronne. Wkrótce miałem już wszystkie miasta wroga i cały teren wokół Steadwick. Przebiłem się przez bramę i zająłem tereny wokół. Kendal walił w gacie w środku. Po przybyciu posiłków z Lochu uderzyłem i wygrałem. Trzeci tydzień drugiego miesiąca - długo, ale pierwszy raz wygrałem tę misję w taki sposób .

Oto screen na potwierdzenie:
http://heroes.vot.pl/Obrazki/pid.png



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#27 2012-07-05 10:13:35

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Ja wczoraj ukończyłem tę kampanię. 2 pierwsze misje straszna nuda była, a 3 to tylko wyzwanie z Kendalem.

Offline

 

#28 2012-07-05 10:34:46

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Za pierwszym razem załatwiłem Steadwick, gdy Kendzior ograbiał wiatrak Według mnie razem z nekromantą najciekawsza kampania RoE, ostatnia misja stanowi wyzwanie!


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#29 2012-07-05 11:57:38

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Ja Kendala załatwiłem klasycznie, dostał wpiernicz.
Dace dowodził armią lochu, dostał baty, ale za to Kendal wypryskał się z many, potem wkroczył Malekith z armią Inferna i z łatwością go pokonał. Ah ta błyskawica za 666DMG;p

Offline

 

#30 2012-07-05 12:55:09

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: [RoE] Podziemia i diabły

Za pierwszym razem, gdy byłem jeszcze nierozgarnięty myślałem sobie " E tam, poprzednie misje to łatwizna, teraz też nie będzie problemów"... Wyruszyłem parę tygodni za wcześnie, a jak zobaczyłem tę armię... Prawie spadłem z krzesła


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora