Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wyniki ankiet dot. domeny, SB oraz konkursu na nazwę portalu

#1 2010-05-23 21:54:17

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Wyniki ankiet dot. domeny, SB oraz konkursu na nazwę portalu

Tak, tak, nazbierało się tego. Przedstawiam wyniki ankiet, które ostatnio odbyły się na forum:

1. Ankieta dot. domeny forum: po licznych zmianach, trudnościach userzy mogli się pogubić. Nie tylko oni, bo ja też . Ostatecznie (dzięki Sauronowi, który wszystko obliczył) wygrała domena www.heroes3.neth.pl. Póki co planuję ją wdrażać do grafik reklamujących, katalogów i toplist od piątku. Przynajmniej wstępnie...

2. Ankieta dot. ShoutBoxa: według sondy mamy nieznaczną przewagę ChatBoxa nad ShoutBox'em. Zgodnie z POSTAMI są 4 głosy na ChatBoxa, 1 na ShoutBoxa, 3 neutralne. A więc wszem i wobec ogłaszam, że shoutbox z freeshoutbox.net, który utrzymywał się u nas przez ponad 2 lata, idzie w odstawkę. Od teraz na stałe do użycia wchodzi ChatBox! Mam nadzieję, że wszystkich on zadowoli. Osobiście będę jeszcze go nieco modyfikował, m. in. powiększę liczbę przechowywanych wiadomości i zmienię rangi.

A teraz to najistotniejsze wg mnie:
3. Wyniki II Tury Konkursu na Nazwę Portalu www.herosy3.pun.pl!

1. Centrum Antagarichu (5 głosów)
2. Mroczna Biblioteka (4 głosy)
3. Obóz Dwóch Ostrzy (2 głosy)
4. Krypta Tajemnic (1 głos)

Wygrało więc Centrum Antagarichu. Twórcą był bodajże Xeno, więc dostanie On plusa. ALE to jeszcze nie koniec: teraz Komisja Konkursowa (przypomnę: 2 osoby z delegacji TA, 2 z CH3 i Cohen) zadecyduje, którą nazwę ostatecznie weźmie na nazwę. Póki co ja i Artee bardziej byśmy się przychylali do Mrocznej Biblioteki, jednak pozostały jeszcze opinie dwóch pozostałych członków komisji, a i tak nasze decyzje mogą się okazać nieistotne, bo ostateczną podejmie twórca portalu, czyli Cohen. Oczywiści, userzy, o wynikach naszych debat KK dowiecie się pierwsi .

No i to tyle. Pozdrawiam!
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-06-12 22:55:47

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Wyniki ankiet dot. domeny, SB oraz konkursu na nazwę portalu

Plusa proszę. (Widzisz lowca, nie trzeba się wysilać by mieć plucha.)

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wyniki ankiet dot. domeny, SB oraz konkursu na nazwę portalu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora