Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-05-21 22:38:58

Thorin

Obywatel

Zarejestrowany: 2010-05-21
Posty: 1

Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Przepraszam, jeśli pisze w złym dziale ale sprawa wygląda tak...
Mam heroes 3 złotą edycje i chciałem ją zainstalować na linuxie. Instalacja przebiegła bezproblemowo ale gdy włączę przez Wine Heroes3.exe to po paru sekundach mnie wywala (tak samo z H3Blade.exe.). Efekt jest taki sam gdy uruchamiam przez Cedege tylko że Heroes3.exe w ogóle nie chce się włączyć a H3Blade.exe zyskał tylko na czasie do wywalenia się (stąd AB przy poście). Natywna wersja pod linuxa wygląda jakby było brak paru plików (gdzieniegdzie nie ma napisów, nie da się włączyć kampanii bez wywalenia do ekranu logowania no i nie da się dograć dodatków). Jest może jakiś sposób, patch, latka czy cokolwiek co by naprawiło wywalanie się gry gdy uruchamiam przez Wine/Cedege?

Offline

 

#2 2011-08-15 16:45:58

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Niestety nie znam zadnej latki ale z tego co slyszalem pare lat temu gdy kupowalem zlota nie da sie grac na linuxie jesli gra jest na windows ... Ale od tego czasu mogli cos zmienic ...

Offline

 

#3 2011-08-15 20:11:28

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Istnieją "nieoficjalne" wersje H3 przerobione na Linuxa. Znajdziesz je na torrentach... Wpisałem w google "heroes 3 a linux" i wyświetliło się kilka sensownych wyników. Polecam sprawdzić (w takiej sytuacji to NIE jest piractwo, skoro masz kupione Heroes 3, zatem podanie przeze mnie tej informacji nie łamie regulaminu ).

Ponadto jeśli kupiłeś grę od CD-Projekt, to możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej on-line dostępnej na cdprojekt.pl (wystarczy zarejestrować grę). Być może serwis Ci pomoże.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2016-04-20 12:20:31

 Kamilo67

Obywatel

Skąd: Gdzieś w odległych krainach
Zarejestrowany: 2015-08-15
Posty: 111
Miasto: KamiloLand
Kampania: TYLKO ŁATWE
Jednostka: Kamilos
Bohater: Kamilo :)
Magia: Słowa

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Niestety, Windows opanował to wszystko tak, że 90% rzeczy jest tylko z wersją na niego. Tak w ogóle, zaskoczyło mnie to, że ktoś korzysta z Linuxa, bo ciężko na takie osoby trafić.


"Zapraszam na Morenkę!" - Pietrek "Archon" Kogucik do Adasia, 2k16

http://tinyurl.com/y9dt3lw4 http://tinyurl.com/y8b5grtf

Offline

 

#5 2016-04-20 22:50:15

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Monopl jest jak rozbój na drodze...

Offline

 

#6 2016-04-21 06:26:01

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Jak cię zaskakuje, że ktoś korzysta z Linuxa to zapraszam na polibudę. Połowa studentów, która ma programowanie, instaluje sobie Linuxa przenosząc się całkowicie na niego, bo to ma im jakoś magicznie pomóc na zajęciach.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#7 2016-04-21 22:48:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Heroes 3 Złota edycja... na linuxie?

Większość informatyków, których znam, bazuje bardziej na linuxie niż windowsie. Inna sprawa, że odpalanie gier na tym systemie bywa problematyczne.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora