Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-03-21 00:00:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Forum ma już 3 lata!

Niewiarygodne, jak ten czas leci. W tej chwili forum kończy 3 lata.
Co mogę powiedzieć? Warto wspomnieć, że 21. marca nie jest ani dniem faktycznego powstania forum, ani jego reorganizacji. Bowiem to pierwsze nastąpiło gdzieś we wrześniu 2006 (dokładnie sprawdzicie w historii), zaś drugie przypada na 10. marca. Jednak postanowiłem połączyć obchody reorganizacji i powitanie wiosny, żeby było przyjemniej .

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli rozwinąć to forum. Co prawda 2009 to rok zmarnowanego potencjału, okres średniowiecza by Koragg, ale jednak można wyszczególnić co najmniej kilka dobrych momentów, o czym dyskutować będziemy w temacie Bilans roku 2009.

Wypadałoby w tej chwili nagrodzić parę osób, które najbardziej przysłużyły się w tym roku:

Pandrodor - wieczny user, który mimo upływu czasu nadal z nami jest. Przez cały rok bardzo pomagał, choć już nie tak, jak to bywało w latach wcześniejszych. Głównie to z powodu braku free time'u. Zastąpił mnie w roli Administratora dwukrotnie, w sumie na tamtym stołku przesiedział 2 miesiące. Na kilka dni był moderatorem. Za wszystko, co zrobił, nagradzam go dwoma plusami.

Altaeir - użytkownik, który został na początku roku bardzo pokrzywdzony przez administrację. A to wszystko przez działania manipulatorskie PiG Teamu, który wówczas zaczął sprawować faktyczną władzę nad forum. A mimo to przyjął moje szczere przeprosiny, wrócił do nas, zagrał w turnieju i uczestniczył w życiu T.A. Choć oczywiście nie jest już z nami tak związany, jak kiedyś. Należy mu się plus i powtórne przeprosiny.

Magyar - ten user to główna ofiara PiG Teamu. Chociaż na początku go broniłem przed atakami Dreadera, Yautji i całej reszty mulikont, to jednak w sierpniu zachowałem się wobec niego w sposób skandaliczny. Przez to wszystko, co ,,gang multikont koragga i Dreadera" mu zrobił, opuścił forum . Ale mimo to pozostaje userem TOP2, jeśli chodzi o liczbę postów. Za aktywność, którą kiedyś wykazywał, nagradzam go plusem.

Eleazar - najlepszy grafik, jakiego można było wymarzyć. Dzięki niemu nasze forum wyraźnie poprawiło się pod względem wizualnym. Ponadto bardzo mi pomagał i pomaga w skryptach CMS/HTML. Dwa plusy i szczere wyrazy podziękowania dla Ciebie!

Rozbójnik - mądry user i świetny zawodnik. Nauczył forum wielu podstaw związanych z grą. Otrzymał status USERA ROKU podczas rozdania nagród za popularność, jednak nie zgłosił się po nagrodę, co podkreśla jego bezinteresowność. Symboliczny plus dla niego. Poza tym przypominam, że nadal masz prawo wybrać sobie rangę specjalną.

Żywiołak - drugi mózg . Jego trzeźwe spojrzenie na sprawy pozwoliło mu zobaczyć takie banały, jakich zaślepieni emocjami userzy forum nie potrafili dostrzec: to on napisał, że Dreader to podszywacz, czego ja nie ujawniłem, to on wstawił się za Magyarem. Pierwsze miejsce w turnieju exequo z Lechem. PLUS!

Majer - trudno by go pominąć. Jak by nie patrzeć, to właśnie on jest najstarszym userem, chociaż przez długi czas nie pisał. Bardzo pomocny i jakiego zdania bym o nim w danej chwili nie miał, to zawsze posiadałem doń wiele szacunku. Naprawdę szkoda, że ostatnio praktycznie wcale nas nie odwiedza z powodu bardzo małej ilości czasu. Jednak jego zasługi należy uhonorować, dlatego przyznaję mu plusa.

Xeno - oj, długo trwało, za nim bagienny szatan się ze mną porozumiał . Ale ostatecznie to on zainicjował reaktywację klanów i obecnie został ich Opiekunem. Uczestniczył także w pracach Sztabu Tymczasowego. Zasłużony Plus.

Olorin - co tu dużo mówić: aktywny, pomocny, kulturalny, itd. Początkowo był "tylko" userem, jednak powoli jego znaczenie w hierarchii zaczęło rosnąć. Z wodza Bastiony na suwerena Dobra, potem znowu chwilę tylko wódz i w końcu Pandrodor mianował Go moderatorem, a ja tę decyzję podtrzymałem i jestem z niej bardzo zadowolony. Świetnie sprawuje swoją funkcję, wlepił już 2 bany . Uczestniczył w pracach Sztabu Tymczasowego, choć dość mało. Należy do Administracji ,,nowego pokolenia" po obaleniu koraggowskiego reżimu. PLUS

GiBoN - jego zalety to w sumie to samo, co u Olorina. I historia podobna, choć dość długo trzymał się na uboczu. Pod koniec tyranii PiG Teamu został włączony w skład GSZ. I on jedyny ocalał po czystce . Następnie przejął bez wyborów funkcję wodza Lochu i Suwerena Zła. Utwierdził ją w czasie wyborów. Odwalił kawał dobrej roboty w Sztabie Tymczasowym. Stał się również moją prawą ręką. A dziś mam zamiar mianować go moderatorem forum, ale o tym w dalszej części newsa. Na razie plus za wszystko.

matej64 - zdecydowanie największy come back roku 2009. Pojawił się na forum grubo przed Pandrodorem, pamięta jeszcze czasy ,,wielkiej ciszy", kiedy forum praktycznie umarło na parę miesięcy. Po ok. 2 latach wrócił i znowu zaczął pisać. Wziął udział w pracach Sztabu. Fajnie, że znowu jesteś . Plusik dla Ciebie!

Zbrodnią byłoby pominąć eKadyena - najmłodszy obecnie stały bywalec forum. Pisze coraz lepiej, pomagał w Sztabie Tymczasowym, jest bardzo chętny do pomocy i posiada wiele ambicji. To jest przyszłość świata Heroes 3! Obdarowuję Cię plusem.

Crassus11 - również jeden z aktywnych userów, choć ostatnio, jak wszyscy, nie ma czasu. Pisał on solucje na portal i dalej jest chętny do pomocy. Oczywiście plus, bezapelacyjnie.

Vievier - jeszcze niedawno bardzo aktywny, teraz szkoła, więc oczywiście mniej. Pisze dużo sensownych postów, jest bardzo kulturalny i ogólnie same super latywy . Plusik.

Bos18 - troszeczkę ostatnio ucichł, jak zresztą wszyscy, bo ciężko się wyrobić ze szkołą. Ale wcześnie pisał dużo ciekawych wiadomości, jego argumenty budziły podziw. Nagrodą dla naszego fanatyka Cytadeli będzie oczywiście plus.

Sauron - świetny user, aktywny, dużo wie o grze, ogólnie same pozytywy . Plus dlań!

Last but not least: Cohen - Jego zasługą jest portal, który przeistaczamy w stronę wspólną TA i CH3. Dzięki niemu spełniliśmy marzenia o portalu internetowym. Jestem bardzo wdzięczny. Symboliczne 2 plusy to i tak mało w stosunku do Twoich zasług .


Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem . Pamięć już nie ta, co rok temu, mimo że mam tylko 14 lat, to już coraz mniej zapamiętuję . W każdym razie dziękuję wszystkim userom forum za pisanie i pomoc, dziękuję administratorom stron, z którymi mamy wymianę i dziękuję wszystkim, którzy rozwijają świat Heroes 3 na jakimkolwiek forum czy stronie o tej grze, w jakikolwiek sposób .


Wprowadziłem kilka drobnych zmian:
1. Podzieliłem rotator na 3 części.
2. Stworzyłem dział Historia Banów pod Regulaminem.
3. Wprowadziłem nowe grafiki reklamujące i nazwę forum.

Ale po prostu nie ma już co zmieniać . Forum jest obecnie świeżo po zmianach z ferii.
Więc zająłem się jego ulepszaniem:
1. Zmiany w Teamie: NOWY MODERATOR - GiBoN. On i Olorin otrzymują moderację prawie we wszystkich działach na forum.
2. Historia Forum - artykuł został uzupełniony . Zapraszam do czytania! Niedługo umieszczę tekst w osobnym temacie, żeby zwrócić Waszą uwagę ;p.
3. Historia Banów!
4. Historia Forum v. 0.9!

Odbył się Konkurs Wiedzy o Regulaminie ed. 6. Frekwencja nie była jakaś niesamowita, choć niezła. Wyniki jutro, najpóźniej w poniedziałek. Po prostu nie wyrabiam.
Niedługo pojawią się także konkursy:
1. Opowiadania Fantasy
2. Prezentacje Klanów.

A także impreza - Forumowe Triduum Pamięci.

Wszystko to może wydawać się niezrozumiałe, ale w najbliższych dniach wasze wątpliwości zostaną rozwiane i pojawią się wszystkie konkursy oraz Triduum Pamięci.
Jednak najważniejsze będzie Wielka Forumowa Komisja ds. Afery Owsikowej. Tutaj trochę napiszę: będziemy zbierać i porządkować informacje dotyczące tej sprawy. Każdy będzie mógł pomóc . Myślę, że to będzie fajna zabawa, takie porządkowanie stenogramów, postów, itd. Liczę na jaja, ale również konkretne skutki. Pod koniec stworzę wielki artykuł podsumowujący aferę oraz raz na zawsze zamykający ten niechlubny rozdział naszej historii.


Dziś albo jutro pojawią się na forum tematy Podsumowanie prac Administracji i Podsumowanie roku 2009, gdzie zrobimy bilans ostatnich 12 miesięcy .


Miejmy nadzieję, że 2010 będzie dla nas szczęśliwszy niż poprzedni. Mam co prawda trochę pomysłów, jednak niczego nie będzie bez WAS . Dlatego wzywam do uczestnictwa w życiu forum. I pamiętajcie - ono jest dla Was .

Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się za rok w 2x liczniejszym gronie .

Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-03-21 07:51:31

 Talscire

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 468
Miasto: Bastion
Kampania: Ostrze Armaggedonu
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Ivor
Magia: Wody

Re: Forum ma już 3 lata!

Pierwsze co robię pisząc tego posta, to gratuluje wszystkim userom, a szczególnie GiBoNoWi, który został nowym moderatorem. Zasłużyłeś! Hmm... Zmiany są bardzo dobre i na pewno trochę ładniej będzie wyglądał ten "rotator". A ja osobiście dziękuję za plusa, bałem się, że mnie pominiecie, a jednak. FFenkju i POZDRO .

Offline

 

#3 2010-03-21 10:31:28

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Forum ma już 3 lata!

Graty dla wszystkich, przede wszystkim dla GiBoNa, który mi pomoże w pilnowaniu porządku na forum . Jeszcze raz gratuluje.

Za dużo to w pracach dla forum nie zrobiłem, ale jak już dajesz plusa, to go wezmę


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#4 2010-03-21 11:09:22

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Forum ma już 3 lata!

Dzięki wielkie, prawdę mówiąc to dla mnie była... i jest wciąż niespodzianka . No no prawa ręka, a nie wiedziała o wyborze nowego moda ^^. Gratuluje wszystkim plusów i życzę forum jak najlepiej .


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#5 2010-03-21 11:20:07

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Forum ma już 3 lata!

No no graty dla gibona i w końcu może będzie porządek, który od jakieś czasu lubię. Oczywiście dzięki za plusa choć nie wiem za co on jest, bo ja przecież nic wielkiego nie zrobiłem.

Offline

 

#6 2010-03-21 11:49:47

 Crassus11

Rekrut

176794
Call me!
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 397
Miasto: Zamek/Lochy/Necro
Kampania: Eliksir Życia/Smocza krew
Jednostka: Błękitny Smok
Bohater: Gelu/Isra xD

Re: Forum ma już 3 lata!

Dzięki Mathias gz Gibon no i co  tu jeszcze dodać.


http://img2.imageshack.us/img2/8906/15192.gif
http://i646.photobucket.com/albums/uu184/Squitxl/MinecraftUserbar.png
http://heroes.vot.pl/Obrazki/Fora/nekropolia.png
Jeśli boisz się śmierci i trzymasz się kurczowo życia, to widzisz jak demony ci je wyrywają, ale jeśli pogodzisz się ze śmiercią, to demony staja się aniołami, które uwolnią cię od życia na ziemi.
~ Ludwig Erhard

Offline

 

#7 2010-03-21 12:38:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Forum ma już 3 lata!

Miejmy nadzieję, że 2010 rok będzie lepszy od poprzedniego ^^.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2010-03-21 16:25:40

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Forum ma już 3 lata!

Gratuluję nagród wszystkim, GiBoNowi rangi

Mathias, zbytnio szalejesz tymi plusami wobec mnie ;P Nie przesadzaj :>

Offline

 

#9 2010-03-21 21:35:00

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Forum ma już 3 lata!

Dzięki za plusa Mathias. Graty dla każdego.
Hmm, 17 praktycznie na karku, co ja mam powiedzieć o sobie, szefie.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#10 2010-03-22 18:26:39

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Forum ma już 3 lata!

Więc oto się pojawiłem. 3 lata jakoś szybko mija, w moim wydaniu coś koło 2-2,5 ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora