Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-02-15 20:15:02

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Cześć!

Siemka! Mam ferie, więc nieco luzu . Udało mi się uregulować parę spraw. Mogę pozostać z wami przez najbliższe dwa tygodnie.
Nie daliście za wygraną . GiBoN wysłał mi maila z 11 podpisami i powiedział, że jak nie wrócę, to wszyscy mi wbijecie na chate .
Podczas tego 1,5 miecha przebywałem incognito na kilku forach. Przyjrzałem się też z boku, na spokojnie naszemu forum (w myślach). Teraz wiem, jakie są moje i nasze największe problemy i błędy. Wiem już, co zrobić, by nasze forum przestało być pośmiewiskiem i aby się prężnie rozwijało. Mam też plan działań na te dwa tygodnie. Potrzebuję jednak waszej pomocy .
Pierwsze, za co się zabierzemy, to porządkowanie forum. Mamy kuuuupę roboty, dlatego admin prosi o pomoc! Czy jest ktoś chętny na tymczasowego moda? Macie czas, który możecie zmarnować na przenoszenie, edytowanie i usuwanie postów? Jeśli tak, napiszcie mi na maila herosy3@vp.pl podanie zawierające:
Jeżeli chcesz zostać Moderatorem, wyślij na e-mail podanie zawierające:
- nick
- imię
- nazwisko
- wiek
- miejsce zamieszkania
- czas, jaki posiadasz na moderowanie DZIENNIE/TYGODNIOWO
- numer komunikatora Gadu-Gadu
- Coś od siebie (czemu chcesz zostać tymczasowym moderatorem, dlaczego akurat ciebie mielibyśmy wybrać, etc.)

Przyjmuję zapisy do odwołania. Piszcie zgłoszenia szybko, bo mamy dużo roboty, a tak mało czasu...
Kolejne instrukcje moderatorzy tymczasowi otrzymają w Obradach . Prosze tylko o to, abyście nie pisali zgłoszeń, jeśli macie zamiar sprawę olać, ok? W nagrodę otrzymacie liczne plusy i inne nagrody. A wszystkie dane ZACHOWAM DLA SIEBIE! No i nie przyjade wam do domu z tasakiem, nie martwcie sie ;d


Poza tym przeprowadzę szerokie zmiany w naszym Regulaminie (ZMNIEJSZAMY ILOSC CZYTANIA!) oraz w naszych projektach (na zasadzie ,,jedno a dobre"). Myślę też nad jakąś imprezką, aby obudzić forum.


Po tych dwóch tygach znowu znikam . Przykro mi, ale po prostu nie mogę pozostać na forum na stałe.
Pozdrawiam.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-02-15 21:16:00

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Cześć!

Chlopie POKOJ Ci,ze wrociles no nie...oczywiscie ja pomoge .


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#3 2010-02-18 21:07:51

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Cześć!

Huh, dopiero zauważyłem.

Wiedziałem, wiedziałem, tralalala ^o^ Wiedziałem, że wrócisz. Wiedziałem :>
Zmykniesz, ale wrócisz jeszcze. Wrócisz :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora