Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-11-22 22:00:29

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Rozwiązanie afery owsikowej

Przybywam, by przedstawić ostateczne wyniki śledztwa w sprawie owsika.
Po prawie 4 miesiącach poszukiwań, knowań, spisków, prowokacji, podchodów, itd. w końcu udało mi się rozbroić ,,gang spammerów".

Były to, jak założyłem na początku, dwie osoby. Oczywiście, trochę inaczej rozłożyli swoje multikonta, niż myślałem.

Zacznijmy może od Dreadera:
Postać ta wpadła pierwsza.

Konta na herosy3.pun.pl - Solmyr=Moandor=Yautja=Dreader(Joker)=Nazgul=Soran=Alternative=Griffin=Dai Shi=Cerberus=Anubis=Inioch

Konta na Skingdom - Dreader=Masturbed_One
Konta na Centrum Heroes - Zbroj i jeszcze jakiś

Persona ta nadzwyczaj zabawna. Co go zbanowałem, to przyłaził z powrotem, w ogóle nie ucząc się na błędach. Ostatecznie pozwoliłem mu założyć ostatnie konto na następujących warunkach:
- jeden wyskok i nara
- zakaz uczestnictwa w klanach
- zakaz uczestnictwa w jakichkolwiek ankietach, dyskusjach dot. spraw technicznych forum
- zakaz uczestnictwa w turniejach i innych imprezach multiplayer organizowanych przez forum
- ogólnie mocno okrojone prawa usera.
Skąd taki akt łaski z mojej strony? Po 1. napisał u nas dużo postów, po 2. przekazał parę istotnych informacji odnośnie Skingdom.


A teraz najważniejsze:
Kto założył Królestwo Spammerów? Kto stoi za tym wszystkim? Kim jest owsik i Kardass? O co tu w ogóle kaman?

No więc odpowiedź na to pytanie znałem już dość długo, ale czekałem na odpowiedni moment, by go zdemaskować.
Poszło nadzwyczaj łatwo - sam podejrzany niejako przyznał się, kim jest, na Skingdom. A więc na zebraniu doszło do zdemaskowania.

Kardassem/Owsikiem jest... DRAGO

Personalia:
Konto na pun.pl - Drago + podszywacze pod Magyara
Konta na Skingdom - owsik, Kardass
Konto na CH - Black Alamar

Zapytacie, na co mu to wszystko? I tego bym się prawdopodobnie nie dowiedział, gdyby mi sam nie powiedział. Chodziło tu o jakieś porachunki sprzed lat, o których nawet nie wiedziałem. Ogólnie trochę to dziwne, ale cóż...

Dostałem passy do wszystkich kont na Skingdom, co oznacza, że gang spammerów rozbity.

Na pewno najbardziej ciekawi was, co dalej? Zdecydowałem, że Drago zasługuje na ułamek drugiej szansy. Osobiście mu wybaczyłem, a na forum czekają go następujące restrykcje:
- jeden wyskok i wypad
- w klanach może być jedynie członkiem (czyli traci tytuły Wodza Inferno i GSZ) - obiecałem, że w klanie Inferno zostanie i będzie mógł walczyć multiplayer
- minus 10 punktów: podszywanie, obrażanie administratora(-2), obrażanie userów, spammowanie, działanie na szkodę forum(-2), prowokacje w klanach, stworzenie grupy działającej przeciwko forum, "chamstwo i cwaniactwo".
Ponadto Drago zobowiązał się, że nie będzie już bezpodstawnie nienawidzić mnie i mojego sojuszu oraz pomoże w re-otwarciu projektu misji.

I teraz najważniejsza część: wasza rola. Ja już Drago wystarczająco ukarałem, wy nie macie więc prawa. Tak więc wszelkie przejawy ataków słownych na Drago będą karane zgodnie z Regulaminem.

A więc sprawa zakończona. Wkrótce usunę Skingdom. Panu Gnojowi i Drago radzę dobrze wykorzystać ostatnią szansę. Jestem pewien, że w końcu się zrehabilitujecie i odzyskacie prawa usera, a przede wszystkim honor w oczach userów.


Niestety, jedna odpowiedź rodzi kolejne zapytania. Oby nie okazało się, że Pan Gnój i Drago to ta sama osoba, bo może się to skończyć już naprawdę ostro. Na zebraniu też zauważyłem pewną przypadłość, która niestety pojawia się już nie pierwszy raz. Dalej będę obserwował userów forum i szukał nietypowych zachowań.


I jeszcze jedna drobna informacja: Drago nie jest legendarnym Owsikiem z CH. Tamten Owsik był tylko tam i nigdzie indziej!



Detektyw Poirot swoją sprawę skończył.
W imieniu Alvara Hanso, państwa DeGrot życzę wszystkim miłych chwil na forum, namaste i good luck!

MATHIAS.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2009-11-22 22:37:54

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Rozwiązanie afery owsikowej

Dobrze wiem, że nie byłbyś w stanie żartować w tak poważnej sprawie, ale całe moje zaufanie do BA okazało się nic niewartym śmieciem. Możesz potwierdzić, Mathias, że sam wyznaczyłem pewien procent szans, że spamerem jest Drago, ale mimo wszystko jest to dla mnie pewien szok, czy raczej niespodzianka.
Co do Drago - co się z Tobą człowieku stało?! Nie mogę wprost uwierzyć, że kiedyś byłeś moderatorem na CH, a teraz zostałeś spamerem! Ciekawe co Ci da wspominanie wydarzeń, które już MINĘŁY. Skoro tak gnębisz Mathiasa, to dlaczego nie wspominałeś nic o mnie? Też miałem dość trudną przeszłość, ale jak widać zaufanie, którym Cię darzyłem było Ci bardzo na rękę i nie chciałeś z tego rezygnować, rzucając się na mnie. Każdy ma prawo do błędów i Ty powinieneś to zrozumieć, Drago, a nie mścić się teraz w tak żałosny sposób na Mathiasie. Czy Ci to wybaczę - trudno powiedzieć w tej chwili, musisz się bardzo postarać.

Offline

 

#3 2009-11-22 22:51:56

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Rozwiązanie afery owsikowej

Sprawa zakonczyla sie tak jak myslalem,tylko pytanie zasadnicze...po co to wszystko?Gdyby nie ten cholerny spam to forum mogloby rozwijac sie o wiele szybciej zamiast tracic czas i nerwy by dojsc do wnioskow takich a nie innych.Mam tylko nadzieje,ze podobna sytuacja sie nie powtorzy,bo jak widac wredota ludzka nie zna granic, powinniscie dziekowac Mathiasowi za wszystko,dziekuje za uwage...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#4 2009-11-23 07:11:15

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Rozwiązanie afery owsikowej

Podejżenia względem Drago miałem długo nim zarejestrowałem się na forum, ale to były tylko domysły. W każdym razie sprawa została wyjaśniona i nie ma co się rozpamiętywać. Drago i Dreader dostali drugą szansę i wierzę, że jej nie zmarnują

Gratulacje dla Mathiasa za rozwiązanie sprawy


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora