Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2008-10-16 19:37:45

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Nekro v Bastion

ale zanim szkielety dojdą do smoka to łatwo można ich implozją rozwolić

Na to masz odpowiedź od Macie_luga:

najpierw trzeba mieć "Implozje"

---------------------------------

A skoro j@kubek chce się bawić w to, kto zna lepsze czary, to mogę sobie mieć na szkielecie antymagię... Szkielety zabijają za pierwszym razem, a mieszanie w to implozji jest ciosem poniżej pasa, bo czary są kwestią losową i nie powinny być mieszane do jednostek. Powoływanie się na czary świadczy tylko o braku argumentów na poparcie swojej wypowiedzi, więc z góry oznacza to, że mam rację, bo mnie nie kończą się argumenty i nie muszę się powoływać na głupie implozje (złoty smok też oberwać może, nawiasem mówiąc)

Offline

 

#22 2008-10-16 20:04:35

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Nekro v Bastion

Jeśli obaj bohaterowie mają magie na mistrzu, to rozproszenie nie zdejmie antymagii.

Offline

 

#23 2009-09-15 20:18:20

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Nekro v Bastion

Odświeżamy

centaur vs szkielet-centaur lepszy,szybszy,bardziej przydatny.(szkielet przegrywa bo necro się nie uznaje)
Krasnolud vs zombie-oba kloce,ale zombie większy,po za tym krasnal na odp.na magie
elf vs zjawa-zjawa do dno swojego poziomu
pegaz vs wampir-wampir deklasuje pegaza
ent vs lisz- jak dla mnie remis(duże hp i kożenie enta vs strzelanie chmurą lisza)
jednorożec vs upiorny rycerz-jednorożec jest dobry,ale rycerz to najlepsza jednostka na poziomie
smok złoty vs smok martwy-martwy to dno swojego poziomu(ma tylko postarzenie)

To tak ogólnie dla odświeżenia.

Po za tym bastion ma lepsze budowle specjalne.Jak dla mnie jest lepszy od necro.

Tak po za tematem:
Jak szybko można za pomocą nekromancji nazbierać legion szkieletów,jaki poziom,jaka mapka?Ja nigdy nie dostrzegłem aż tak wielkiej roli nekromancji(mam wrażenie że jest gloryfikowana).


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#24 2009-09-15 22:55:31

Rozbójnik

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 240
Miasto: Wrota Żywiołów
Jednostka: Feniks
Bohater: Monere

Re: Nekro v Bastion

Lepsze budynki specjalne w nekro, nawet jak nie uznajecie kompletnie nekromancji, to chyba szkieletornie już tak, a ta bywa bardzo przydatna w pomnażaniu liczby szkieletów. A co do ostatniego pytania poprzednika, to mapka i poziom dowolny, byle potworków nie było zbyt mało, to nie nekromancja jest gloryfikowana tylko ty zapewne tracisz szkielety w walkach przez co nie potrafisz uzbierać ich w dużej ilości.
Porównania zamków się nie podejmę, oba chyba dość tanie, generalnie chyba wolałbym bastion, choć nekrosem za mało gram by się wypowiedzieć w miarę na poziomie.


http://images41.fotosik.pl/168/c448499217b4634b.jpg

Offline

 

#25 2009-09-16 15:35:54

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Nekro v Bastion

Zbierałem je w dość sporej ilości,a straty w pomniejszych bitwach nie przekraczały 10 szkieletów.Mało gram necro(nie podoba mi się klimat) i nie umiem zbyt dobrze nim grać więc pewnie masz racje.


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#26 2009-09-18 14:20:40

 matej64

Obywatel

10299626
Skąd: Miastko
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 191
Miasto: Bastion i Forteca
Jednostka: Centaur bojowy i Naga
Bohater: Mephala i Neela
WWW

Re: Nekro v Bastion

Olórin napisał:

Odświeżamy

centaur vs szkielet-centaur lepszy,szybszy,bardziej przydatny.(szkielet przegrywa bo necro się nie uznaje)
Krasnolud vs zombie-oba kloce,ale zombie większy,po za tym krasnal na odp.na magie
elf vs zjawa-zjawa do dno swojego poziomu
pegaz vs wampir-wampir deklasuje pegaza
ent vs lisz- jak dla mnie remis(duże hp i korzenie enta vs strzelanie chmurą lisza)
jednorożec vs upiorny rycerz-jednorożec jest dobry,ale rycerz to najlepsza jednostka na poziomie
smok złoty vs smok martwy-martwy to dno swojego poziomu(ma tylko postarzenie)

Uważam podobnie lecz z mała różnicą

Olórin napisał:

ent vs lisz- jak dla mnie remis(duże hp i korzenie enta vs strzelanie chmurą lisza)

Jak dla mnie tu wygrywa Lisz.

Ale ogólnie wygra Bastion


http://i46.tinypic.com/5p1rvm.png

Offline

 

#27 2009-10-20 18:46:15

 Talscire

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 468
Miasto: Bastion
Kampania: Ostrze Armaggedonu
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Ivor
Magia: Wody

Re: Nekro v Bastion

Nekropolia - Gildia Magów do 5. poziomu i najczęstsze pojawianie się czarów Ognia(???), jest dużym plusem.Szkielet w setkach i tysiącach jest nie do zatrzymania.Zombie to słaby stary kloc, jedynie obronę ma dobrą.Zjawa pośrednia, szybka i nieźle atakuje, ale słaba wytrzymałość.Alp jest najlepszy ze swojego poziomu, zaraz po Krzyżowcach.Lisz strzela i ma przyzwoite dmg.Mroczny Rycerz, najlepszy ze swojego poziomu.A Smok Cienia to najgorsza jednostka 7. poziomu.

Bastion - Magia do 5. poziomu i najczęstsze pojawianie się magii Ziemi, to duży plus.Centaur rządzi na poziomie.Krasnolud tak samo, jak Zombie.Elf jest b. dobry i strzela.Pegaz jest pośredni, jest szybki i lata, ale ma małą obronę.Enty b. dobre na długą bitwę.Jednorożce oślepiają i mają Aurę Antymagiczną.A Smoki za dużo kosztują, ale są dużo lepsze od badziewnych Smoków Cienia.

Daję remis, bo miasto jest porównywalne.

Offline

 

#28 2009-10-20 19:57:02

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Nekro v Bastion

najczęstsze pojawianie się czarów Ognia

Od kiedy ziemia = ogień? W Nekro dominuje zdecydowanie ziemia...

Zjawa pośrednia, szybka i nieźle atakuje, ale słaba wytrzymałość.

Od kiedy zjawa jest "pośrednia", skoro ma beznadziejne staty i skille? Jedyne, co upiór potrafi znakomicie robić, to wkurzać gracza, gdy spotka się taką grupkę podzieloną na parę slotów - długo się czeka na ruch tego badziewia, a jak mamy niską manę, to jeszcze czeka nas podróż do miasta/studzienki po bitwie.

Alp jest najlepszy ze swojego poziomu, zaraz po Krzyżowcach

Zaraz przed krzyżowcem, jak już.

Pegaz jest pośredni, jest szybki i lata, ale ma małą obronę

Nazwanie pegaza "pośrednim" to spore przegięcie. Pegaz przydaje się tylko do rozpoczynania walk (przynajmniej dopóki nie spotkamy się z up ważkami/ifrytami lub większością z  7. poziomu) i blokowania strzelców. Nie powiem, robi to całkiem przyzwoicie, ale średnim na pewno nazwać go nie da rady w żaden sposób.

Enty b. dobre na długą bitwę.

Enty wybitnie bezużyteczne przez swojego speeda.

Jednorożce oślepiają

Owszem, jednak w walce z nieumarłymi nie ma to zupełnie żadnego znaczenia.

A Smoki za dużo kosztują, ale są dużo lepsze od badziewnych Smoków Cienia.

Za to upiorne smoki są tańsze (m. in. nie wymagają gildii 2. poziomu, czy 3. do upa), a z tą ich beznadziejnością radziłbym nie przesadzać, bo o ile trudno się nie zgodzić, że złotym ustępują, to w walce mogą namieszać, choćby przez takie postarzanie.

Daję remis, bo miasto jest porównywalne.

Które miasto jest porównywalne?

Offline

 

#29 2009-10-21 14:30:38

 Viewer

Obywatel

1883248
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 329
Miasto: Lochy
Kampania: łatwa musi być :P
Jednostka: Minotaur Królewski
Bohater: Gunnar :P

Re: Nekro v Bastion

Cent - Szkielet - nie biorąc pod uwagę nekromancji, Centaur po prostu bije na głowę szkielety
Krasnal - Zombi - Hm.. obaj wolni, Zombie ma Zarazę czy co to tam jest, ale Kransal ma lepsze staty i dmg. HP to samo. Krasnal górą.
Elf - Upiór - hm.. Elfy strzelają, Upiory latają. Praktycznie te same dmg, wytrzymka nieco lepsza u Upiora, cenowo minimalnie elfy tańsze.. Elfy mają więcej ataku, za to mniej deffa. Speed ten sam. Stawiam na remis.
Pegaz - Alp -  Obaj latają, Alp wysysa życie, ALE Alp jest wolniejszy, ma gorsze nieco dmg i staty prawie te same. Cenowo.. Dzięki taniości Pegaza stawiam na remis. [275 a 500 golda! toż za 1 Alpa prawie 2 pegazy kupimy].
Ent - Arcylisz - Arcylisz strzela, ma lepsze staty, jest szybszy, wali chmurką, lepsze dmg, ale gorszy hp. Ent tańszy. Jednak Arcylisz wygrywa.
Jednorożec - Mroczny Rycerz - wiadomo, że Władca Mroku wygrywa. Lepsze hp, dobre bonusy, speed ten sam, o statach nie wspomnę [dmg też.. kładące, jak najdzie wysokie u Rycerza].
Złoty Smok - Upiorny Smok - nie żebym obrażał necro, ale Upiorny Smok to jest po prostu tragedia. W  statach siada wręcz, dmg to samo, speed gorszy, hp gorsze, cenowo wcale takiej różnicy nie ma.. Bonusy? Czasem wejdą o.O Jednak Złoty Smok.

Bastion jest tańszy. Gildia.. Jednak stawiałbym na Necro.

6:5 dla Bastionu bez uwzględniania Nekromancji.


http://i49.tinypic.com/2gse8ti.png

Offline

 

#30 2010-08-07 14:33:16

 Astraf

Obywatel

Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 19
Miasto: Nekropolia, WŻ
Jednostka: Szkielet ,Władca Mroku, Feniks
Magia: Ziemi!

Re: Nekro v Bastion

nekroplis jest lepsze! nekromanci są de best, tak jak szkielety! lisze można mieć w 4 dniu, poza tym są one potężne! miasto jest bardzo tanie. alpy też rządzą. słabym punktem jest smok. umarli pokonają elfy, koniki i drzewka bez problemu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora