Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-08-29 11:41:57

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Zakończenie Programu Wakacyjnego

Witam!
Kończą się wakacje, kończy się też Program Wakacyjny. Już kiedyś o nim wspominałem. Był to zbiór projektów zmian na wszystkich stronach kierowanych przeze mnie. W dużym skrócie:
- Forum Heroes 3 - Wakacyjne Zmiany 2009 (www.herosy3.pun.pl)
- Turniej Wakacyjny 2009 (www.herosy3.pun.pl)
- Projekt Klany 2.00 (www.herosy3.pun.pl)
- Portal Heroes 3 - powrót (www.heroes3.bnx.pl)
- Forum WB2 - powrót (www.wb2.pun.pl)
- Forum tolkienowskie - reorganizacja. (www.tolkien.pun.pl)
Udało mi się wprowadzić prawie wszystkie projekty w życie. Jedynie nie zrealizowano jeszcze Projektu Klanów 2.00 w całości. Mam jednak nadzieję, że uda się to, bo projekt jest krokiem, a nawet skokiem w przód.
Wszystko zostało zrealizowane, ale to nie koniec. Mam już masę innych projektów, m. in. Forumowy Sąd, Historia Banów, Solucje H3 (portal). Ponadto trzeba teraz dbać o strony i je rozwijać. Portal Heroes 3, zbudowany praktycznie od podstaw, to najcięższy orzech do zgryzienia. Trzeba jeszcze wieeele zrobić, dodać artykuły... Słowem - koniec wakacji nie oznacza końca prac nad forami i portalem.
Jestem bardzo z siebie dumny i myślę, że wszystkim na dobre wyjdą wakacyjne nowości.
Co jeszcze mogę powiedzieć? Już zabieram się za nowe projekty, jak już mówiłem.
Życzę wszystkim udanego roku szkolnego i mam nadzieję, że do 3. rocznicy reorganizacji forum będziemy jeszcze lepsi!
Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2009-09-03 11:31:07

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Zakończenie Programu Wakacyjnego

Z historią strony mogę pomóc dostarczając krótkich informacji (newsów do historii), linków i dat. Pozostaje tylko ich wstawienie.

@ Widzisz ile stronę Downloadu robię. To nie jest takie łatwe potrzeba czasu. Przez wiele miesięcy jak się okazało robiłem błędnie stronę w marcu była jego poprawa. No i teraz wykończenie.

Wracając do treści podsumowania. Wszystko jest do zrobienia. Tylko jednego na stronie Portal Heroes 3 nie da rady zrobić: statystyk google Analitycs i dostarczyć mapy strony do google'a.

Po kilku godzinach statystyk na tych dwóch forach mogę powiedziec: sporo jest jeszcze do zrobienia. 15 odwiedzin forum o Warlords Battlecry 2. Oraz 3 odwiedziny o forum Tolkien. Pamiętaj, że dodałem do statystyk je dopiero około 19-20. Jutro powinnien być wiarygodniejszy stan ;p.

Offline

 

#3 2009-09-03 15:10:06

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zakończenie Programu Wakacyjnego

Oczywiście, możesz dać informacje.

Wiem, tylko że ja się nie bawię w robienie od podstaw. Wrzucam wszystko na portal (od czegoś on w końcu jest).

Posłuchaj: coś tam jeszcze jest to zrobienia, to przecież oczywiste. Ale ja napisałem, że zrealizowałem moje projekty. A w nich niekoniecznie było wszystko.

Zobacz dziś statystyki forów. Bo to, co napisałeś, jest w 100% nieprawdziwe. Wieczorem daj znać. Przypomnę, że forum Tolkien.pun.pl miało przed reorganizacją 2-3 wejść (czasem nawet 1-0). Natomiast WB2 - 10-15 maximum (nie mam dokładnych statystyk) przed odnową. Teraz na PEWNO jest znacznie lepiej.

Czekam na więcej propozycji, Cohen. A może inni mają coś do powiedzenia? Wszystko da się zrobić, tylko potrzeba pomysłu, chęci i czasu.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2009-09-04 08:00:00

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Zakończenie Programu Wakacyjnego

Więc mam pełniejsze informacje: do prawdziwej aktywności dużo brakuje. Wb2 jest lepiej znany od Tolkiena.
* 3 września było 24 odwiedzin: z których tylko 1/3 była płytka, jedna podstrona i dowidzenia. Podsumowując 2 i 3 września mamy niezły stan ilości stron na odwiedzającego: 7,26 to dużo jeśli taki się utrzyma przez miesiąc to możemy mówić o dobrej poczytności forum, herosy3.pun.pl mają ledwie 6 stron na odwiedzającego. Jednak są to statystyki z 2 dni więc nieoczekujmy cudów. I to dwóch trochę miernych - bo fora muszą mieć do życia codzienną dawkę postów. niewiele było piszących i odpowiadających więc ruch też był mały. Nie mam też pewności czy mi działają poprawnie cele - logowania i rejestracji. Muszę to sprawdzić.
* Zaś tolkien trochę mniej: 2 września było 3 zarejestrowanych użytkowników, którzy łącznie odwiedzili 50 podstron: więcej jak 14 podstron na odwiedzającego. Zaś 3 września było 9 odwiedzin. Niewiem czy to źle czy dobrze. Tych 9 użytkowników odwiedziło łącznie 60 podstron. Czyli ponad 6 stron na odwiedzającego. Jest to dobry wynik.

Dodamm że te fora są indeksowane pod wieloma frazami istniejącymi w sieci, opisujące grę (w przypadku tolkien: władca pierścieni). A w przypadku Wb2 już niekiedy da się dotrzeć do forum wpisując inne frazy jak Kody do Warlords Battlecry 2. I wcale nie są to wizyty bezwartościowe: typu 10 sekund na stronie i zamykana jest karta.

Ale zastanówmy się kto ma generować ruch. Potrzeba utrzymać stały ruch z wyszukiwarek: to jest dostarczenie sitemap i weryfikacja w google. Wymiana banerów tylko ręczna, kilka katalogów. Musi być koniecznie prowadzona technika - polegająca na tym by więcej było odwiedzin bezpośrednich - wpisywanie adresu. Albo też dobrze rozpowszechnić adres (odsyłające).

Pozostaje trochę zacząć pisać wszystko idzie zgodnie z planem. Jest to przebudzenie. Ale ja widzę że jest to nawet niezłe przebudzenie. Nic tylko pisać.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-09-04 08:01:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora