Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-08-02 00:56:21

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Oficjalny start domeny .waw.pl

Równie dobrze mogłem niepisać tego postu. Ale mus, to mus.
Ogłaszam że wszelkie moje prace zakulisowe zostały zakończone i nie muszę już dalej babrać się z tym tematem jakim jest hosting. Zrobiłem myk zwany przeze mnie: "ostry zryw". Który mam nadzieje że okaże się dobry dla przyszłości witryny heroes 3 mapy autorskie.
Prace zakulisowe zostały zakończone. Co to znaczy dla zwykłego usera. Tyle co nic. Gdyż robiłem takie nudne  sprawy jak, zmiana konta hostingowego. Strona już nie stoi na dawnym hostingu. Można sobie sprawdzić pod adresem h3mapy... Resztę znacie.
Otóż tam nie ma nic. Stronę tamtą będę trzymał jeszcze miesiąc. Później usuwam.

Otóz mam pierwszy dzień statystyk Google Analitycs a konkretnie tylko kilka godzin, zaledwie 18:30 do 00:00, to jest 5:30 i tu niespodzianka: 11 odwiedzin, z czego są tylko bezpośrednie i odsyłające. Czyli brak odwiedzin wyszukiwarek.... Na razie nie będzie tych odwiedzin. Trzeba dodać stronę do Narzędzi Google dla Webmasterów. I czekać. Chwilowo jest tak jak było z edycją 1. Ale teraz mam dużo lepszą stronę i plany oraz sprawdzone sposoby jak przyspieszyć proces powrotu do dawnego stanu przed rejestracją domeny .waw.pl.

Na moim bloggerze pojawią się dziś w ciągu dnia posty prezenty do poczytania, zachęcam do poczytania. Adres bloggera: Mój homepage blog.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora