Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-07-30 09:32:17

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Drugi raport keywords strony - forum Heroes 3

Raport dotyczy tego jakimi słowami kluczami głównie można dojść do naszego forum. Jeszcze nie było podobnego:

* 3 pozycja: heroes kody i heroes 3 kody, co ciekawe przed nami jest w dwóch wyszukaniach tylko jedna strona, skupiona na kodach do gier ;p
* 3 pozycja: heroes 3 forum przed nami strona Centrum Heroes 3. Już się odbiła po zakupię domeny (to jest ważny punkt dlaczego warto brać domeny dla rozwiniętych serwisów).
* 6 pozycja: heroes forum tutaj jest pozycja ruchoma!
* 3 strona dla: heroes multiplayer - spadek, a przecież jeszcze finał mistrzostw... oj niedobrze. Mathias patrz paragraf 30? Nie to żart...
* przedostatnia pozycja 2 drugiej strony: homm 3 nigdy nie używane słowo kluczowe, wskazuje na jakiś temat w karczmie...
* druga strona: Heroes mapy to raczej lepsze słowo kluczowe do znalezienia strony H3mapy.

Raport napisałem, gdyż zauważyłem jakiś dziwny spadek w odwiedzalności strony w Google Analitycs. Przez trzy dni było o wiele mniej odwiedzających: średnio 200 na dzień, co jest 50% średniej.
I znalazłem po kilku testach co jest źródłem wahania:
Koniec maja było: 4910 stron w google po wpisaniu:
site:herosy3.pun.pl
połowa czerwca: 4310 stron w google,
początek lipca: 3840 stron w google,
obecnie: 4,080 stron w google.

Heh... wszystko się waha.  To bonusy i minusy stron typu PHP Powered. Jednak jest dobrze i to nawet bardzo.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-07-30 09:41:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora